męskie stylizacje
Instagram

Czas wybrać najlepszą męską stylizację! W minionym tygodniu zachwycił was Dawid Kwiatkowski, a jak będzie tym razem? Czy Dawid wciąż utrzyma pierwsze miejsce wśród najbardziej stylowych, czy może przyćmi go tym razem Michał Szpak w kolorowym garniturze? Możecie też zagłosować na eleganckiego Piotra Kraśkę lub wyluzowanych oraz casualowych Youtuberów - Dominika Rupińskiego oraz Filipa Kłodę. Zobaczcie wszystkie stylizacje poniżej i wybierzcie najlepszą!

Michał Szpak
Michał Szpak w kolorowym garniturze
Zagłosuj

Michał Szpak nie lubi nudy, a my uwielbiamy jego barwne stylizacje! Tym razem artysta przegania jesień w kolorowym garniturze w roślinno-abstrakcyjne wzory. W takiej stylizacji Michał Szpak nie może być niezauważony, a wzrok wszystkich jest skierowany w jego stronę! Ten look to hit.

Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski w letniej stylizacji
Zagłosuj
Instagram

Dawid Kwiatkowski również nie zamierza pogodzić się z jesienią i stawia na letnią stylówkę. Zdajemy sobie sprawę, że obecnie ciężko zainspirować się jego lookiem, ale i tak doceniamy i również tęsknimy za latem!

Piotr Kraśko
Piotr Kraśko w golfie
Zagłosuj

Nie od dziś wiemy, że minimalizm w stylu to hit. Czasem wystarczą proste formy i neutralne kolory, żeby stworzyć świetną stylizację - tak jak w przypadku Piotra Kraśki. Dziennikarz wybrał granatowy golf i białe spodnie i wyglądał perfekcyjnie. Panowie, śmiało inspirujcie się jego stylem!

Dominik Rupiński
Dominik Rupiński w czarnej bluzie
Zagłosuj
Instagram

Tymczasem Dominik Rupiński wybrał ciepłą bluzę i szare spodnie, czyli zestaw, który nadaje się na co dzień i jest wyjątkowo bezpiecznym rozwiązaniem. W takim looku nikt ci nie powie, że zaliczyłeś modową wpadkę!

Filip Kłoda
Filip Kłoda w sztruksowej kurtce
Zagłosuj
Instagram

Filip Kłoda od dawna jest wierny czarnym lookom, ale czasem dodaje do nich odrobinę koloru. Tym razem postawił na sztruksową kurtkę z kożuszkiem, czyli model, który jest świetnym pomysłem na jesienno-zimowy sezon.

Wyniki plebiscytu:
Michał Szpak...
Dawid Kwiatkowski...
Piotr Kraśko...
Dominik Rupiński...
Filip Kłoda...