męskie stylizacje tygodnia
ONS.pl/Instagram

Ostatnio wśród męskich stylizacji tygodnia zdecydowanie króluje Dawid Kwiatkowski, który już kilka razy pokonał nawet oryginalnego Michała Szpaka! Kochacie looki Dawida i wcale nas to nie dziwi, bo wokalista potrafi nie tylko miksować trendy, ale także stawia na coraz odważniejsze modowe rozwiązania. W tym tygodniu jego look również znalazł się w naszym plebiscycie. Ale czy ma szansę ze stylizacją Michała Szpaka? Możecie też głosować na eleganckich Piotra Stramowskiego czy Mikołaja Roznerskiego, a także casualowego Macieja Musiała. Zobaczcie wszystkie męskie stylizacje poniżej i wybierzcie najlepszą!

Michał Szpak
Michał Szpak w kurtce z tiulem
...
Instagram

Tego samego nie można już powiedzieć o stylizacji Michała Szpaka, ale jego looki zawsze wyróżniają się oryginalnością. Muzyk postawił na stylową marynarkę wykończoną tiulem oraz przezroczystą koszulę. 

Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski w białym topie
...
Instagram

Dawid Kwiatkowski ostatnio zaskakiwał nas wzorzystymi stylizacjami, a tym razem wybrał wyjątkowo skromny i prosty look, udowadniając, że minimalistyczne połączenia zawsze świetnie wyglądają! Biała koszulka i czarne spodnie to niemal klasyka! ;)

Mikołaj Roznerski
Mikołaj Roznerski w garniturze
...
ONS.pl

Tymczasem Mikołaj Roznerski na premierze tego samego filmu wybrał równie elegancką stylizację. Aktor zawsze stawia na garnitury i ciemne koszule, gdy pojawia się na czerwonym dywanie. To jest już niemal jego znak rozpoznawczy! 

Maciej Musiał
Maciej Musiał w randkowej stylizacji
...

Z kolei Maciej Musiał preferuje casualowe zestawy. Ostatnio został przyłapany na randce, na którą wybrał camelowe spodnie i ciemną marynarkę. Taki zestaw sprawdziłby się podczas wielu innych różnych okazji, bo jest wyjątkowo uniwersalny i ponadczasowy. 

Piotr Stramowski
Piotr Stramowski w garniturze
...
Instagram

Piotr Stramowski zjawił się na premierze filmu Fighter w zupełnie nowym wydaniu. Aktor pozbył się swojej charaktetystycznej brody i ciężko go teraz rozpoznać! Do tego postawił na elegancki garnitur, a wyjątkowo rzadko pokazuje się w tego typu stylizacjach. Lubicie takie wydanie Piotra Stramowskiego? Jeśli tak, to śmiało oddajcie na niego głos!

Więcej na temat stylizacje gwiazd
Wyniki plebiscytu:
Michał Szpak...
Dawid Kwiatkowski...
Mikołaj Roznerski...
Maciej Musiał...
Piotr Stramowski...