męskie stylizacje tygodnia
Instagram

Pora na męską stylizację tego tygodnia! Poprzedni plebiscyt wygrał Michał Szpak, który wyjątkowo pokazał się w casualowej stylizacji. Okazuje się jednak, że nawet w takim wydaniu go uwielbiacie! Tym razem Michał trafił do naszego plebiscytu w sportowym looku i to... na rowerze. Czy w takim wydaniu też go pokochacie? Przekonamy się, bo konkurencja jest spora. Wystarczy tylko spojrzeć na neonowy kombinezon Dominika Rupińskiego! Coś czujemy, że to właśnie on miał w tym tygodniu najbardziej szalona stylówkę! Zobaczcie jednak pozostałe męskie looki i wybierzcie najlepszy!

Michał Szpak
Michał Szpak na rowerze
...
East News

Michał Szpak na rowerze to nieczęsty widok, ale za to w sportowych lookach coraz częstszy. Wokalista ceni sobie ostatnio luz i swobodę, którą zapewniają mu t-shirty z nadrukami, sportowe spodnie z lampasami i sneakersy. Złote! <3

Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski w czarnej stylizacji
...
Instagram

Dawid Kwiatkowski tym razem wybrał czarny total look, ale nie byłby sobą, gdyby nie dodał trochę barw na skarpetkach i sneakersach. Oczywiście stylizacja Dawida jest idealna na upalne dni w czasie urlopu. Nie naśladujcie wokalisty wybierając look do pracy! ;)

Dominik Rupiński
Dominik Rupiński w neonowym kombinezonie
...
Instagram

Wow! Dominik Rupiński zaszalał ze swoją stylizacją! Takiego looku nie powstydziliby się na pewno Michał Szpak i Dawid Kwiatkowski. To właśnie oni zazwyczaj wybierali nietypowe styliówki, ale tym razem jest inaczej. Nie będziemy was oszukiwać - look Dominika jest zdecydowanie najbardziej oryginalny w tym plebiscycie. Neonowy kombinezon to hit!

Tomek Ciachorowski
Tomek Ciachorowski w dżinsie
...
Instagram

Tomek Ciachorowski jest tymczasem wierny swojemu stylowi - aktor "M jak miłość" kocha dżins, a najbardziej w wydaniu total look. W ogóle nas to nie dziwi, w końcu dżins nie wychodzi z mody od lat i jesteśmy pewni, że się to nie zmieni. W dżinsie nie można źle wyglądać!

Filip Kłoda
Filip Kłoda w czarnym total looku
...
Instagram

Filip Kłoda, podobnie jak Dawid Kwiatkowski, wybrał czarny total look. To zawsze dobry pomysł, gdy nie chce się zaliczyć modowej wpadki! Jednak Filip podkręcił swoją stylizację dodatkami - spójrzcie tylko na opaskę z chusty na jego głowie i supermodne Vansy.

Artur Sikorski
Artur Sikorski w szarej koszulce
...
Instagram

Artur Sikorski postawił na szaro-czarną bezpieczną klasykę, która sprawdza się w każdych okolicznościach, jest uniwersalna i nie wymaga zbyt dużego wysiłku w dobór dodatków. Ale czy sprawdzi się także w plebiscycie i zagwarantuje Arturowi pierwsze miejsce?

Więcej na temat stylizacje gwiazd
Wyniki plebiscytu:
Michał Szpak...
Dawid Kwiatkowski...
Dominik Rupiński...
Tomek Ciachorowski...
Filip Kłoda...
Artur Sikorski...