Meghan Markle to obecnie najpopularniejsza trendsetterka! O ile kiedyś mówiło się o "efekcie Kate", teraz mamy "efekt Meghan". Księżna jest bardzo stylowa, zna się na modzie i potrafi idealnie dobrać ubrania do swojej figury i urody, więc nic dziwnego, że jej looki są chętnie kopiowane. Nikt się jednak nie spodziewał, że Meghan zainspiruje się właśnie... Victoria Beckham! Była Spice Girl, a obecna projektantka mody wybrała niemal identyczną sukienkę jak księżna!

Kilka miesięcy temu, gdy Meghan Markle była jeszcze w ciąży, pokazała się światu w białej sukience o długości midi i z hitowym wzorem w łańcuchy. Sukienka była dość minimalistyczna, ale w białym total looku prezentowała się świetnie. Meghan dobrała do niej płaszcz w podobnym odcieniu. Potem wzór łańcuchów opanował prawie wszystkie sieciówki! 

Tymczasem kilkanaście dni temu w niemal identycznej sukience zaprezentowała się Victoria Beckham. Takiej "wpadki" po gwieździe nikt się nie spodziewał. Nie jest tajemnicą, że przyjaźni się z rodziną królewską, była na ślubie zarówno księżnej Kate i księcia Williama, jak i Meghan oraz Harry'ego, jednak nigdy dotąd nie dała się przyłapać w looku, który można było już na jakimś zobaczyć. Tym razem jednak wybrała sukienkę w stylu Meghan!

Która gwiazda wyglądała lepiej waszym zdaniem?

 

 

Więcej na temat Meghan Markle