• Joanna Murawska

Meghan Markle już wyznacza trendy? Selena Gomez postawiła na podobną sukienkę! Która wygląda lepiej? GŁOSUJ

Meghan Markle, odkąd została żoną księcia Harry'ego, musi szczególnie zwracać uwagę na to, jak się zachowuje i jak się prezentuje - szczególnie podczas oficjalnych wyjść. Na szczęście aktorka może liczyć na sztab ludzi, którzy w każdej sytuacji służą jej pomocą. Dzięki temu Meghan Markle zawsze wygląda obłędnie, jak choćby podczas ślubu kuzynki księcia Harry'ego, Celii McCorquodale. Księżna Sussex na tę okazję wybrała zwiewną, biało-błękitną suknię w kwiaty, którą zaprojektował sam Oscar de la Renta. Kreacja Meghan Markle nie należała do najtańszych. Podobno żona księcia Harry'ego wydała na nią ponad 19 tys. złotych! Niektórzy twierdzili, że luźny krój sukienki miał ukryć ciążowy brzuszek Meghan Markle!

 

Czy Selena Gomez inspirowała się stylem księżnej Sussex? Piosenkarka pojawiła się bowiem na premierze filmu "Hotel Transylwania 3" w bardzo podobnej sukni utrzymanej w tej samej kolorystyce. Różnice stanowiła przede wszystkim góra kreacji. Selena Gomez postawiła bowiem na odsłonięte ramiona, co nie przystoi Meghan Markle. 

 

Która z sukienek podoba wam się bardziej? GŁOSUJCIE w naszym pojedynku!

 

Meghan Markle na ślubie Celii McCorquodale

East News

 

Suknia księżnej Sussex kosztowała ponad 19 tys. zł!

Meghan Markle w biało-niebieskiej sukience, czy jest w ciąży?
EastNews

 

Selena Gomez wzorowała się na Meghan Markle?

East News

 

Selena Gomez może sobie pozwolić na więcej szaleństwa

East News

 

Bądź zawsze na bieżąco z newsami! Zapisz się w Facebook Messengerze na dzienną dawkę najważniejszych informacji. Kliknij w link.


Może Cię również zainteresować:

Dziecko Meghan Markle będzie jednym z najbogatszych na świecie. Te sumy robią ogromne wrażenie

Źródło: LifeStyle Newseria