Zawadzka czy Nowakowska? Która z prowadzących "Bake Off Junior" wyglądała lepiej na 18. urodzinach Wizaż.pl? POJEDYNEK

 

Na gali z okazji 18. urodzin serwisu Wizaż.pl nie zabrakło największych gwiazd. Wśród nich wypatrzeć można było między innymi Marcelinę Zawadzką oraz Idę Nowakowską. Dziewczyny tworzą świetny duet prowadzących w programie "Bake Off Junior". Na wspomnianej gali równie dobrze bawiły się w swoim towarzystwie. Marcelina Zawadzka i Ida Nowakowska na tę okazję wybrały całkiem inne stylizacje. Która z nich wyglądała lepiej? Zdecyduj głosując w naszym plebiscycie! 

 

POLECAMY: Wczoraj motocyklistka dzisiaj... Marcelina Zawadzka pokazała się w drogim dresie!

 

Marcelina Zawadzka na gali z okazji 18. urodzin portalu Wizaz.pl
East News

Marcelina Zawadzka na 18. urodziny serwisu Wizaż.pl wybrała czarną, zabudowaną sukienkę z ciekawie wykończonymi rękawami. Kreacja odsłoniła boskie nogi gwiazdy. Marcelina Zawadzka uzupełniła ten look sandałkami w modnym, niebieskim kolorze. Do tego dobrała małą torebeczkę w podobnym odcieniu. Jesteście na tak?

 

Ida Nowakowska na gali z okazji 18. urodzin portalu Wizaz.pl
East News

Z kolei Ida Nowakowska postawiła na kolor! Prowadząca "Bake Off Junior" wybrała kombinezon w soczystym kolorze fuksji. Do tego dobrała kobaltowe, zamszowe szpilki. Lubicie ją w takiej odsłonie?


Może Cię również zainteresować:

Prosto z planu Bake Off Ale Ciacho: Marcelina Zawadzka zdradza przepis na idealne pączki! Nie uwierzycie co radzi do nich dodać!

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut