Najlepiej ubrana gwiazda tygodnia
Instagram

Czas wybrać najlepszą stylizację tego tygodnia! Tym razem możecie wybierać między stylizacjami Anny Lewandowskiej, Natalii Siwiec, Małgorzaty Rozenek, Dody, Agnieszki Kaczorowskiej, atakże... Małogosi z "Rolnik szuka żony"!  Głosujcie w naszym plebiscycie i przewińcie w dół, żeby zobaczyć looki gwiazd w całości! 

 

 

W tym tygodniu Anna Lewandowska postawiła na najgorętszy wzór sezonu. Zaprezentowała się w sukience za jedyne 129 złotych w motyw skóry węża. Widać, że ktoś tu śledzi trendy! Małgorzata Rozenek poczuła już jesień (w przeciwieństwie do Natalii Siwiec!) i wybrała luźną sweterkową tunikę, do której dobrała zamszowe kozaki z modnymi długimi cholewkami. Całość utrzymana była w neutralnych odcieniach koloru nude. Natalia Siwiec postawiła za to na letni komplet od Roberta Kupisza, buty Balenciagi i torbę Diora. Jej look kosztował majątek!

 

Zobacz: Natalia Siwiec nie czuje nadchodzącej jesieni! Jej nowy, letni look kosztował fortunę!

 

 

Wśród gwiazdorskich stylizacji nie zabrakło także mniej casualowych looków. W tym zestawieniu znajdziecie Dodę, która na premierze filmu zaprezentowała się w czarnej, krótkiej sukience projektu Roberta Czerwika. Do kreacji dobrała oryginalne buty Prady. Nie możemy jednak zapomnieć o Małgosi z "Rolnik szuka żony", która przygotowuje się do ślubu i pokazała wzorzystą i bardzo seksowną suknię. Ślub ma za to za sobą Agnieszka Kaczorowska! Gwiazda miała aż trzy kreacje, wszystkie zaprojektowane przez Violę Piekut. My dodaliśmy do plebiscytu jedną z nich.

 

Przeczytaj: Mamy zdjęcia DWÓCH sukni ślubnych Agnieszki Kaczorowskiej! Kto je zaprojektował?

 

 

Która gwiazda wyglądała najlepiej w tym tygodniu? 

Doda
Doda
...
Instagram
Małgosia z "Rolnik szuka żony"
Małgosia z "Rolnik szuka żony 4"
...
Instagram
Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek
...
Instagram
Natalia Siwiec
Natalia Siwiec
...
Instagram
Agnieszka Kaczorowska
Agnieszka Kaczorowska
...
Mat. prasowe
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska
...
Instagram
Wyniki plebiscytu:
Doda...
Małgosia z "Rolnik szuka żony"...
Małgorzata Rozenek...
Natalia Siwiec...
Agnieszka Kaczorowska...
Anna Lewandowska...