Sukienki midi od kilku sezonów biją rekordy popularności. Nic w tym dziwnego, ponieważ ten fason dodaje kobietom seksapilu i pewności siebie. Pokochały je także celebrytki na czele z Małgorzatą Rozenek-Majdan i Natalią Siwiec. Obie panie polubiły polską markę Nudyess, która w swojej ofercie ma duży wybór sukienek midi w kilku kolorach. Natalia Siwiec postawiła na klasyczny nude. Z kolei Małgorzata Rozenek-Majdan, z okazji zbliżającej się wiosny, wybrała najnowszy model w kolorze ecru. Która z nich wygląda lepiej? Zagłosujcie w naszym pojedynku i zdecydujcie sami! 

Małgorzata Rozenek-Majdan postawiła na model California Midi In Ecru, który w sklepie internetowym kosztuje 349 zł. Celebrytka zestawiła go z białymi sneakersami i niemal całkowicie zrezygnowała z biżuterii oraz dodatków. Taki delikatny look świetnie sprawdzi się na co dzień, gdy wiosna rozkręci się już na dobre!

Natalia Siwiec jest jedną z pierwszych gwiazd, które pokochały polską markę Nudyess. Celebrytka często stawia na ubrania z ich oferty. Jej ulubionym modelem jest California Midi In Tan, który również kosztuje 349 zł. Natalia Siwiec lubi zestawiać go z dodatkami w kolorach ziemi. Tę stylizację uzupełniła modną torebką od Loewe i zamszowymi kozakami w podobnym odcieniu. Udany look?