Małgorzata Rozenek-Majdan czy Jennifer Lopez? Gwiazdy czują już w powietrzu wiosnę i coraz chętniej wracają do jasnych barw. Rozenek i Lopez w ostatnim czasie zdecydowały się na białe baaardzo seksowne stylizacje z bardzo podobnym dekoltem i wiązaniem podkreślającym talię!

 

Małgorzata Rozenek czy Jennifer Lopez?

Małgorzata Rozenek na wiosennej ramówce TVN wyglądała zjawiskowo! Gwiazda miała na sobie sobie specjalnie zaprojektowane dla niej na tę okazję bluzkę i spodnie marki Marlu. Stylizację dopełniły buty Celebrity oraz biżuteria ZoZo. (Zobacz też: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan promują nowy show "Iron Majdan"! Prezenterka w zjawiskowej kreacji)

 

Jennifer Lopez na premierze "World of Dance" pojawiła się w podobnej stylizacji, ale jeszcze odważniejszej! Góra sukienka z najnowszej kolekcji Ester Abner była niemal identyczna jak u Rozenek. Kiedy jednak pokierowaliśmy nasz wzrok niżej - naszym oczom udała się niebezpiecznie krótka mini i umięśnione uda Jennifer!

 

Który look zrobił na was lepsze wrażenie? Nieco stonowany Rozenek czy baaardzo seksowny Lopez? Zobaczcie zdjęcia i zagłosujcie w naszym pojedynku!

 

Polecamy: Tłumy gwiazd na wiosennej ramówce TVN! Nie zabrakło Rozenek i Majdana, Rusin, Mołek, Kożuchowskiej. Kto jeszcze się pojawił?

 

Małgorzata Rozenek-Majdan

ONS.pl

 

Jennifer Lopez

Małgorzata Rozenek-Majdan czy Jennifer Lopez?
ONS.pl