Metaliczne barwy królują już od kilku sezonów zarówno na ulicach, jak i w szafach gwiazd. Na złoto, kolor bogactwa i luksusu, stawiają Małgorzata Rozenek i Dawid Kwiatkowski. Kto lepiej nosi złotą kurtkę i kim warto się inspirować? 

Zobacz: Złoto czy srebro? Dawid Kwiatkowski i Michał Szpak stawiają na metaliczne barwy! Który robi to lepiej? POJEDYNEK

 

Małgorzata Rozenek vs Dawid Kwiatkowski

Małgorzata Rozenek uwielbia łączyć luksusowe dodatki z rzeczami z sieciówek. I niech was nie zwiedzie barwa kurtki - okazuje się, że właśnie złota kurtka pochodzi z kolekcji Reserved! Niestety, nie jest już dostępna w sklepie online, trzeba na nią polować w salonach stacjonarnych. Warto jednak zainspirować się lookiem Małgorzaty i do złotej kurtki dobrać zielone spodnie (Małgorzaty model pochodzi z kolekcji Łukasza Jemioła). Gwiazda postawiła również na luksusowe dodatki - plecak Gucci oraz buty Dsquared2.

 

Polecamy: Piękni, zakochani i… bogaci. Na czym Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan zarabiają miliony?

 

 

Dawid Kwiatkowski wybrał dwustronną kurtkę od MMC. Jego model z jednej strony jest czarny, a z drugiej złoty. Wokalista dobrał do swojej kurtki ubrania w kolorze białym i jak się okazuje, one również doskonale komponują się ze złotem. 

 

Zobacz: TYLKO U NAS! Dawid Kwiatkowski jest zakochany? „Połączyła ich chemia i podobne poczucie humoru”. Kim jest tajemnicza dziewczyna u jego boku?

 

 

Przeczytaj też: „Ściemniają. Sława jest fajna”. Dawid Kwiatkowski kończy 21 lat

 

Który look bardziej wam się podoba?