Gwiazdy porzuciły już letnie, zwiewne sukienki na rzecz jesiennych stylizacji. W roli głównej teraz zobaczymy ciepłe swetry, płaszcze i oczywiście zimowe buty. W tym sezonie hitem są nie tylko kobiece botki, ale do łask wróciły ciężkie, masywne buty. Okazuje się, że bardzo chętnie wybierają je gwiazdy i wcale nie sięgają po klasyczną czerń, ale stawiają na... biel!

W białych traperach zaprezentowała się ostatnio Małgorzata Rozenek i Anna Lewandowska. Która z gwiazd nosi je lepiej? Zagłosujcie w naszym pojedynku!

Zobacz takżeCętki i neony wracają! Oto 7 najważniejszych trendów, które będziemy nosić tej jesieni

Małgorzata Rozenek-Majdan nawet jesienią nie rezygnuje z eksponowania swoich atutów, którymi bez wątpienia są jej długie nogi. Gwiazda w mistrzowski sposób łączy ubrania od projektantów z tymi, które znajdziemy w topowych sieciówkach. Tym razem sięgnęła po kurtkę z H&M, spódnicę marki Bershka za 89 zł i buty Bottega Veneta (ok. 6000 złotych). Trzeba przyznać, że to one zasługują na największą uwagę! Sami spójrzcie...

Z kolei Anna Lewandowska zdecydowała się buty Bottega Veneta zestawić z jeansami H&M, bluzką w paski  marki Hibou i trenczem. To kolejna gwiazda, która łączy ubrania z sieciówki, z tymi ze światowej sławy domów mody. Podoba Wam się codzienny look w wydaniu trenerki?