Małgorzata Kożuchowska fryzura
Fleszstyle

Małgorzata Kożuchowska na promocji książki "Druga Szansa" z torbą za 5500 złotych! Ładna?

Małgorzata Kożuchowska na promocji książki "Druga Szansa" z torbą za 5500 złotych! Ładna?
Małgorzata Kożuchowska z synem
Newsy
Małgorzata Kożuchowska pokazała uroczą fotkę z synkiem Jasiem! Ależ on urósł! ZDJĘCIE
Małgorzata Kożuchowska pokazała uroczą fotkę z synkiem Jasiem! Ależ on urósł! ZDJĘCIE

Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie z synkiem! Gwiazda bardzo chroni swoją prywatność i rzadko zamieszcza w sieci tak prywatne fotki, szczególnie ze swoim dzieckiem. Na fotografii widzimy małego Jasia, obejmującego za szyję swoją mamę. To naprawdę uroczy widok! Mały Jan Franciszek przyszedł na świat w październiku 2014 roku, więc niedługo skończy 2 lata. Jest jednym dzieckiem aktorki i jej męża Bartłomieja Wróblewskiego. Synek gwiazdy rośnie jak na drożdżach! Polecamy: Jedynacy – ani gorsi, ani lepsi. Jedynak nie musi być egoistą   Małgorzata Kożuchowska podpisała zdjęcie wymownym serduszkiem, które znaczy więcej niż tysiąc słów. Wielbiciele aktorki są zachwyceni zdjęciem małego Jasia. Pod fotką natychmiast pojawiała się lawina polubień i wpisów. Najpiękniejszy łańcuszek na szyi dla matki są to rączki własnego dziecka. Pani Małgosiu, proszę korzystać i przytulać się. Czas tak szybko mija. Niedługo synek powie, że jest za duży na przytulasy, a już przynajmniej przy kolegach.   Pięknie! Jachu jaki już duży chłopczyk. Ach...czas biegnie jak szalony i właśnie po dzieciach najbardziej to widać. Zobaczcie zdjęcie!   Zobacz też: Małgorzata Kożuchowska załatwiła pracę Małgorzacie Pieńkowskiej? To się nazywa P jak przyjaźń!   Małgorzata Kożuchowska z synkiem Jasiem. Chłopiec rośnie jak na drożdżach! Aktorka rzadko pokazuje w sieci swoje prywatne fotki. Gwiazda chroni prywatność syna.

Małgorzata Kożuchowska odznaczona przez prezydenta Dudę
Eastnews
Newsy
Małgorzata Kożuchowska odznaczona przez prezydenta krzyżem kawalerskim. Co docenił Andrzej Duda?
Zobacz zdjęcia aktorki z prezydentem!

Prezydent Andrzej Duda odznaczył dziś Małgorzatę Kożuchowską Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.  Aktorka została odznaczona "za wybitne zasługi w pracy artystycznej i twórczej". Jednak na stronie prezydenta po jej nazwisku następuje informacja, że została odznaczona " za wybitne zasługi w działalności na rzecz ujawniania prawdy historycznej o zbrodniach nazistowskich i komunistycznych, za działalność państwową i publiczną". W sieci nastąpiło zamieszanie za co Małgorzata Kożuchowska została oznaczona.     W niektórych mediach źle odczytano, za co aktorka dostała order, a Internauci podchwycili temat i zaczęli się oburzać, dlaczego Kożuchowska dostaje order za " ujawniania prawdy historycznej o zbrodniach nazistowskich i komunistycznych". Mało kto zauważył, że kolejny zapis po nazwisku aktorki tyczy się następnych osób. Uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych odbyła się w Belwederze. Andrzej Duda odznaczył dzisiaj m.in. Halinę Frąckowiak i Anitę Włodarczyk. Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska wystąpi w TzG? Aktorka pokazała ZDJĘCIE i przyznaje: "Taka miła niespodzianka"   Małgorzata Kożuchowska podczas odznaczania przez Andrzeja Dudę Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.   Małgorzata Kożuchowska została odznaczona  za wybitne zasługi w pracy artystycznej i twórczej.

Kto doradzał Małgorzacie Kożuchowskiej w sprawach miłosnych?
Party.pl
Newsy
Głodna Małgorzata Kożuchowska na planie "Drugiej szansy". Aktorki w takim wydaniu jeszcze nie widzieliście! ;) WIDEO
Głodna Małgorzata Kożuchowska na planie "Drugiej szansy". Aktorki w takim wydaniu jeszcze nie widzieliście! ;) WIDEO

Małgorzata Kożuchowska to super gwiazda, ale jak każdy człowiek musi jeść. Na planie "Drugiej szansy" zdjęcia się przedłużyły i Kożuchowska dotarła do barowozu ostatnia i... dowiedziała się, że zabrakło jedzenia. Zobacz filmik na którym aktorka pyta ostatkiem sił czy coś jeszcze zostało. Widać, że gwiazda ma duży dystans do siebie, a na planie serialu panuje świetna atmosfera na żarty, żarciki :).   Zobacz: Zdrowe odżywianie: jak zacząć? Porady     Nie ma nie ma wody na pustyni #drugaszansa #tvn #obiad @malgorzatakozuchowska_ Film zamieszczony przez użytkownika Maciej Musiałowski (@musialowskimaciej) 19 Sie, 2016 o 7:30 PDT   Co jest na obiad? - pyta Małgosia Kożuchowska Kaczka! To wspaniale, ale jeszcze zostało dla mnie coś? Nie proszę pani, już nic nie ma! - ojejej... Filmik nagrał młody aktor Maciej Musiałowski, który gra w "Drugiej szansie" postać Ksawerego.   Widzieliście kiedykolwiek Kożuchowską w takim wydaniu? :)   Zobacz także: Kożuchowska, Ostaszewska i inne gwiazdy na planie serialu "Druga Szansa" ZDJĘCIA   Małgorzata Kożuchowska w przerwie obiadowej na planie serialu "Druga szansa".   Małgorzata Kożuchowska jada normalnie, a wygląda niesamowicie.

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner