Małgorzata Kożuchowska  w białym płaszczu

Małgorzata Kożuchowska od lat jest uważana za jedną z największych ikon stylu polskiego show-biznesu. Aktorka zawsze wygląda nienagannie, ubiera się stosownie do okazji i dobiera najlepsze stylizacje do swojej figury. Na czerwonym dywanie zwraca uwagę szykiem i elegancją. Od lat nosi też charakterystyczną fryzurę, która wyróżnia ją spośród tłumy gwiazd - ma krótkie blond włosy, które często zaczesuje na rockowego irokeza. Właściwie powinniśmy napisać "miała", bo Małgorzata Kożuchowska już tak nie wygląda!

1/5
Małgorzata Kożuchowska na pokazie Zienia
East News

Taką Małgorzatę Kożuchowską wszystko doskonale znamy. Trzeba już jednak zapomnieć o tym looku! Małgorzata Kożuchowska zaskoczyła bowiem wszystkich na festiwalu OFF Camera w Krakowie. Aktorka zaprezentowała się tam w całkiem innym niż dotychczas wydaniu, a metamorfoza objęła zarówno jej stylizację, jak i fryzurę. 

2/5
Małgorzata Kożuchowska w nowej fryzurze
East News

Aktorka - choć trudno w to uwierzyć - postawiła na supermodne sneakersy Louis Vuitton. W takich butach nie widzieliśmy jej jeszcze nigdy! Tak samo jak w bluzie... Do tego dobrała spodnie z lampasami marki Vicher. Nie da się jednak ukryć, że to fryzura wzbudziła najwięcej emocji.

 

3/5
Małgorzata Kożuchowska w dłuższych włosach i w bluzie z kapturem
East News

Po krótkich włosach Małgorzaty Kożuchowskiej, zaczesanych do góry nie ma już śladu! Teraz aktorka ma znacznie dłuższe włosy, gładko zaczesane na uszy. Wszystko wskazuje na to, że Małgorzata Kożuchowska zapuszcza włosy. Być może chce postawić na seksownego boba? 

4/5
Małgorzata Kożuchowska w nowej fryzurze dłuższych włosach
East News

Nie wszystkim fankom podoba się ta zmiana! Niektóre są wyraźnie rozczarowane, bo naśladowały poprzedni styl gwiazdy.

Zaczęłam obcinać włosy na Kożuchowska, a Pani zapuszcza na dłuższe - komentują niektóre fanki.

Zdecydowana większość fanek jest jednak zachwycona nowym uczesaniem gwiazdy.

Pani Małgosi to w kazdej fryzurze dobrze. Ja tez dluuuugo nosiłam krotkie fryzurki i postanowilam troche to zmienic i zapuszczam. 😊

No! Takie wloski to ja lubie u Malgosi😍

Świetnie Pani w nowej fryzurze

W tej fryzurce 30 a nie 48:) - piszą fanki.

 

5/5
Małgorzata Kożuchowska kiedyś i dziś
East News

A wam podoba się nowe uczesanie Małgorzaty Kożuchowskiej? A może woleliście ją w dawnej fryzurze? 

Więcej na temat Małgorzata Kożuchowska