Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Kozuchowska na spotkaniu z podopiecznymi Fundacji Mam Marzenie
ONS
Fleszstyle

Małgorzata Kożuchowska w dwóch stylizacjach. Przebrała się w szczytnym celu

Aktorka spełniła marzenia chorych dzieci

Małgorzata Kożuchowska, która kilka miesięcy temu została mamą, bardzo chętnie pomaga innym. Ostatnio w mediach pojawiła się informacja, że aktorka chce pomoc dzieciom swojej zmarłej koleżanki, Agnieszki kotlarskiej. Kożuchowska zorganizowała wówczas zbiórkę pieniędzy na pomoc dla pociech przyjaciółki. Zobacz: Piękny gest ze strony Kożuchowskiej. Zajęła się dziećmi zmarłej aktorki

Gwiazda  pomaga również wielu fundacjom. Jedna z nich, Fundacja Mam Marzenie zaprosiła Małgorzatę Kożuchowską na spotkanie ze swoimi podopiecznymi.Gwiazda pojawiła się na nim w skromnej stylizacji. Kożuchowska wybrała czarne spodnie i żakiet, które połączyła z bluzką w kolorowe paski.

Podczas pieczenia ciastek z dziećmi aktorka przebrała się w zieloną koszulkę z hasłem "Nigdy nie przestawaj marzyć".

Kożuchowska, jak zwykle wyglądała świetnie.
 

Kożuchowska w oryginalnej sukience na konferencji:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Małgorzata Kożuchowska na planie "Listów do M"
ONS
Newsy
Kożuchowska gwiazdą "Listów do M. 2". Pokazała pierwsze zdjęcia z planu świątecznego hitu
Premiera za kilka miesięcy

Właśnie trwają prace nad drugą częścią filmu, który pokochali widzowie. Na planie "Listów do M." pojawiła się cała plejada gwiazd, a wśród nich znalazł się nawet Marcin Prokop . Dziennikarz nie chwalił się tym w mediach, a zdradziła go Agnieszka Jastrzębska. Zobacz:  Najpierw "Na wspólnej", a teraz... Prokop wystąpi w filmie z plejadą gwiazd. Wygadała go Jastrzębska Na planie pracuje również Małgorzata Kożuchowska , która szybko po ciąży wróciła do pracy. To będzie jej pierwszy film po urodzeniu upragnionego synka, ale odnajduje się znakomicie i widać, że praca jej służy. Aktorka pochwaliła się już pierwszymi zdjęciami z planu na Facebooku, a jej fani nie mogą się doczekać premiery dzieła. Na fotkach gwiazda pozuje z ekipą strażaków, a także z Pawłem Małaszyńskim i Marcinem Perchuciem.  Czekacie na premierę? Zobacz:  Piękny gest ze strony Kożuchowskiej. Zajęła się dziećmi zmarłej aktorki     Kożuchowska za kulisami spotu nowej reklamy:

Małgorzata Kożuchowska wspomina papieża
ONS
Newsy
Kożuchowska wspomina Jana Pawła II. Wiele mu zawdzięcza
Aktorka jest bardzo wierząca

Małgorzata Kożuchowska ma ręce pełne pracy. Jednak nie zapomina o tym co najważniejsze, czyli o drugim człowieku. Aktora zawsze jest chętne do pomocy, a niedawno uczyniła piękny gest. Gwiazda chce pomóc dzieciom swojej zmarłej przyjaciółki, Agnieszki Kotlarskiej. Zobacz:  Piękny gest ze strony Kożuchowskiej. Zajęła się dziećmi zmarłej aktorki Aktorka nie ukrywa tego, że jest bardzo wierząca i podkreśla to na każdym kroku. Media szczególnie to zaznaczały, kiedy Kożuchowska zaszła w ciążę. Nie jest tajemnicą, że bardzo długo się o nią starała i nie wiadomo było czy jej się to uda. Gwiazda zaznacza, że bardzo ważną osobą w jej życiu był papież Jan Paweł II. Wczoraj mijała kolejna rocznica jego śmierci , a Kożuchowska postanowiła poświęcić mu kilka słów. Na swoim profilu na Facebooku napisała: 10 lat minęło, a wydaje się, że to było wczoraj... Patrząc wstecz jak zmieniło się moje życie od 2 kwietnia 2005 roku myślę, że mam za co dziękować! Z pewnością chodzi o narodziny jej ukochanego synka, którym zajmuje się najlepiej jak potrafi. Zobacz:  Kożuchowska w królewskiej kampanii centrum handlowego. Towarzyszył jej gwiazdor TVN     Kożuchowska za kulisami nowej reklamy:

Małgorzata Kożuchowska pomoże Agnieszce Szulim przy ślubie?
TV-Show
Małgorzata Kożuchowska złożyła Agnieszce Szulim zaskakującą propozycję: "Pomogę Ci przy ślubie!"
Małgorzata Kożuchowska złożyła Agnieszce Szulim zaskakującą propozycję: "Pomogę Ci przy ślubie!"

Małgorzata Kożuchowska chce pomóc Agnieszce Szulim przy organizacji jej ślubu z Piotrem Woźniakiem Starakiem ! Niewiarygodne? A jednak! O co chodzi? Kożuchowska proponuje Szulim pomoc przy organizacji ślubu W programie "Na językach" Agnieszka Wesołowska poprosiła gwiazdy o napisanie listu do Agnieszki Szulim podczas premiery "Listów do M. 2". Małgorzata Kożuchowska zaskoczyła treścią. Zaproponowała prezenterce pomoc w organizacji ślubu: Gdybyś potrzebowała konsultacji w organizacji ślubu i wesela, służę pomocą. Na własnej skórze doświadczyłam w tej kwestii wszystkiego - napisała aktorka Ślub Kożuchowskiej wypadł świetnie , może Agnieszka skorzysta z jej rad? W końcu termin jest już znany !   Agnieszka Szulim już niedługo wyjdzie za mąż Małgorzata Kożuchowska zaproponowała Agnieszce Szulim pomoc!

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner