Party Stories
Małgorzata Kożuchowska odpowiada Joannie Horodyńskiej
ONS
Fleszstyle

Małgorzata Kożuchowska odpowiada na krytykę Joanny Horodyńskiej. Znikający post aktorki powrócił!

Joanna Horodyńska na łamach magazynu "Party" skrytykowała głośną stylizację Małgorzaty Kożuchowskiej:

Porwana w szpony wilka, pogrążona w otchłani najnowszych trendów, przeczołgana po żwirze. Było bardzo źle, powiało zimnym wiatrem ze wschodu. Te spodnie były fatalnym wyborem (…) Wada konstrukcyjna. Nieważne, czy włoży je ktoś zgrabny jak Małgosia czy niezgrabny, efekt będzie ten sam, tragiczny

Aktorka rzadko kiedy decyduje się na odpowiedź. A jednak! Na jej Facebooku pojawił się krótki komentarz. O dziwo - gwiazda w ogóle nie ma pretensji do Joanny. Wręcz przeciwnie!

 

Horodyńska ostro ocenia styl Kożuchowskiej: Kobieta jednej pozy. Zimna królowa lodu

Małgorzata Kożuchowska odpowiada Joannie Horodyńskiej

 

Post, w którym aktorka pokazała screen magazynu "Party" i dopisała tylko - "Coś w tym jest;) Joanna Horodyńska love" pojawiał się i znikał kilkukrotnie. Na szczęście wszyscy fani Małgorzaty mogą już go zobaczyć i przekonać się, jak wielki dystans ma do siebie. Podziękować za krytykę potrafią tylko kobiety z klasą!

 

A co Wy sądzicie o tej stylizacji?

 

Małgorzata Kożuchowska odpowiada Joannie Horodyńskiej

 

 

Coś w tym jest;) Joanna Horodyńska loveAda Fijał, Joanna Helena Horodynska

Posted by Małgorzata Kożuchowska on 16 października 2015

 

Małgorzata Kożuchowska w spodniach z ogromnymi dziurami

Małgorzata Kożuchowska w podartych spodniach
East News

Joanna Horodyńska słusznie skrytykowała Małgorzatę Kożuchowską?

Joanna Horodyńska na prezentacji wiosennej ramówki Polsat Cafe

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kalendarz Mam marzenie 2016
Newsy
Niezwykłe metamorfozy polskich gwiazd. Małgorzata Kożuchowska jest nie do poznania!
Małgorzata Kożuchowska w różowych okularach
Fleszstyle
Joanna Horodyńska oceniła stylizację Małgorzaty Kożuchowskiej. Ma dla niej kilka rad!

Joanna Horodyńska skrytykowała stylizację Małgorzaty Kożuchowskiej! W magazynie "Party" dała jej kilka rad. Co ciekawe, przez wielu gwiazda uznawana jest za ikonę mody, ale tym razem najwidoczniej coś poszło nie tak.  Joanna Horodyńska  postanowiła obiektywnie ocenić wybór Małgorzaty Kożuchowskiej. Dostrzegła też jeden plus: Przeszkadza mi tutaj długość płaszcza i jego sportowe wykończenia, kozaki, które nosi pół ulicy, torebka bezsensownie zawieszona na skos i przez to wprowadzająca totalny chaos. Dla mnie – za dużo. Interesująca jest kolorystyka. Tylko czerń i biel, ale mnogość wzorów na bluzce i spódnicy pozwala bawić się całością przed zachodem słońca, a po zmianie torebki i butów także po zachodzie. Moja propozycja? Na dworze należy się zapiąć i nie pokazywać tego, co pod spodem, a we wnętrzu płaszcz zdjąć, jakby go wcześniej nie było, i uwodzić stylem a`la Twiggy", powiedziała Joanna Horodyńska. Ada Fijał jak zawsze miała więcej ciepłych słów na temat wyboru gwiazdy. Aktorka, która prywatnie pasjonuje się modą, zwróciła uwagę na różowe okulary, które są bardzo nowoczesne: Ja chyba widzę wszystko przez te różowe okulary Małgosi. One mnie zaczarowały. Są bardzo nowoczesne i całkowicie zmieniają charakter tej zachowawczej w doborze kolorów stylizacji. W tych okularach jest jakiś optymizm, odrobina szaleństwa, no i wiosna! - mówi Ada Fijał.  Więcej na ten temat przeczytacie w najnowszym numerze magazynu "Party".    Zobacz:  Wróblewska krytykuje stylizację Kożuchowskiej z ramówki TVP   Małgosia Kożuchowska tym razem nie trafiła ze stylizacją Joanna Horodyńska nie oceniła dobrze jej stylizacji

Fleszstyle
Joanna Horodyńska ostro krytykuje Sablewską i Kożuchowską. Co się stało?

Joanna Horodyńska  jest bardzo krytyczna w ocenach stylizacji polskich gwiazd, ale osoby, które zazwyczaj chwali. Kto to taki? Maja Sablewska i Małgorzata Kożuchowska .  Nic dziwnego, bo obie gwiazdy uchodzą za świetnie ubrane, a o aktorce mówi się nawet, że jest "ikoną stylu" . Jednak nawet im zdarzają się modowe wpadki. Oczywiście one nie mogły umknąć zawsze czujnej Horodyńskiej. „A tu dostaliśmy kolorowe jarmarki, podmiejski buduar i tęsknotę za dolną częścią garderoby.” – oceniła stylizację Mai na ramówce TVN Style stylistka. Joanna była także bezwzględna dla Kożuchowskiej. „Porwana w szpony wilka, pogrążona w otchłani najnowszych trendów, przeczołgana po żwirze. Było bardzo źle, powiało zimnym wiatrem ze wschodu ” – skrytykowała Horodyńska poszarpane spodnie Małgosi. Stylistka oceniła też stylizacje m.in. Rihanny, Margaret i Edyty Herbuś. Kogo skrytykowała, a kogo pochwaliła?  Przeczytajcie nasz „Modowy sąd” w najnowszym numerze „Party”.    

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner