Paulina Krupińska bez makijażu Paulina Krupińska w podkładzie Paulina Krupińska robi dziubek Paulina Krupińska z pomalowanymi oczami Paulina Krupińska w doklejonymi rzęsami
Paulina Krupińska bez makijażu
1/10
Paulina Krupińska bez makijażu

Paulina Krupińska ma zawsze perfekcyjny makijaż. Za to jak się prezentuje odpowiada makijażysta Małgorzata Smelcerz. Tylko w Party.pl zdradziła jak zrobić świąteczny make-up w stylu modelki. Zobaczcie krok po kroku!

Od czego zaczynamy?

Paulina ma piękną cerę, która nie wymaga mocnego krycia. Makijaż rozpoczęłam od zaaplikowania wygładzającej bazy, która jest świetnym płótnem dla nakładanych później produktów. Fluid, który wybrałam ma lekką konsystencję i piaskowy odcień, który idealnie współgra z tonacją skóry Pauliny. Kosmetyk zaaplikowałam na całą twarz omijając okolicę oka, na którą zostanie nałożony korektor o ton jaśniejszy od koloru podkładu. Taki zabieg to stary, dobry trick makijażystów na świeży i promienny wygląd.

2/10
Paulina Krupińska w podkładzie

W drugiej kolejności czas na wyprofilowanie brwi:

Podkreślanie łuku brwiowego stało się dla wielu kobiet codziennością. Nawet tak ciemne brwi jakie posiada Paulina warto jest wyprofilować za pomocą umiejętnie nałożonego kosmetyku. Ja używam wodoodpornej farbki, którą szkicuję pojedyncze włoski. Jeżeli jest taka potrzeba - obszar pod łukiem brwiowym zaznaczam korektorem bądź jasną kredką. Ten etap działa jak gumka na ewentualne niedoskonałości, jakie mogą powstać przy makijażu brwi - zdradza Małgorzata Smelcerz.

3/10
Paulina Krupińska robi dziubek

Małgorzata Smelcerz postanowiła zrobić Paulinie delikatne smokey-eyes:

Makijaż świąteczny kojarzy się jednocześnie z wyjątkowym, ale i stonowanym wyglądem. Moim zdaniem idealne sprawdzi się delikatne, przydymione smoky-eyes zaakcentowane złotym pyłkiem, który nawiązuje do klimatu Wigilii. Na całą powiekę ruchomą Pauliny nałożyłam jasny, łososiowy cień, który stanowi bazę dla cieni nakładanych w późniejszych etapach. Załamanie powieki oraz jej dolną część wyprofilowałam za pomocą czekoladowego, satynowego koloru.

4/10
Paulina Krupińska z pomalowanymi oczami

Cenna rada od wizażystki:

Duet, który jest niezawodnym sposobem na powiększenie spojrzenia: podkreślenie wodnej linii oka za pomocą cielistej kreski oraz zagęszczenie górnej linii rzęs czarnym Kohlem. Działa zawsze! :)

5/10
Paulina Krupińska w doklejonymi rzęsami

Aby spojrzenie Pauliny było bardziej wyraziste Małgorzata Smelcerz dokleiła sztuczne rzęsy:

Aby nadać makijażowi jeszcze bardziej odświętny klimat polecam po wytuszowaniu rzęs maskarą zaaplikowanie kępek. W przypadku Pauliny- zastosowałam dwie długości, aby uzyskać możliwie najbardziej naturalny efekt. Dobrze zaaplikowane sztuczne rzęsy poprawią humor każdej kobiecie.

6/10
Paulina Krupińska podpiera brodę ręką

Nieodłącznym etapem współczesnego makijażu jest konturowanie twarzy. Owalną twarz Pauliny wyprofilowałam nakładając puder brązujący pod kość policzkową oraz wzdłuż linii włosów. Taka metoda aplikacji stwarza efekt skóry muśniętej słońcem - mówi Party.pl makijażystka.

7/10
Paulina Krupińska pozuje w makijażu

Małgorzata Smelcerz rozświetliła również twarz Pauliny Krupińskiej. Jak to zrobiła?

 Makijaż świąteczny nie mógłby zaistnieć bez duuużej ilości błysku! Aby osiągnąć świetlisty efekt nałożyłam rozświetlacz na skronie, szczyt nosa oraz łuk kupidyna. Środek policzka ożywiłam za pomocą malinowego różu do policzków.

8/10
Paulina Krupińska maluje usta

Na koniec zostały tylko usta:

Pozostały już tylko usta. Przy tak mieniącym się make-upie wystarczy mleczny błyszczyk nałożony na całą ich powierzchnię. Gotowe !:)

9/10
Smokey-eyes Pauliny Krupińskiej

Smokey-eyes w wykonaniu Małgorzaty Smelcerz - podoba Wam się?

10/10
Świąteczny makijaż Pauliny Krupińskiej

A oto efekt końcowy. Kto się skusi na taki makijaż?

Więcej na temat Paulina Krupińska