Party Medycyna Estetyczna z Angeliną Jolie na okładce
Party.pl

Angelina Jolie nie wyglądała tak dobrze od czasu rozstania z Bradem Pittem! Znamy sekret jej urody

Party Medycyna Estetyczna z Angeliną Jolie na okładce
Party.pl

Po ogłoszeniu rozstania jednej z najpiękniejszych par na świecie, czyli Angeliny Jolie i Brada Pitta, media były mocno zaniepokojone kondycją aktorki. Wiele zagranicznych tytułów rozpisywało się o to, że stres nie wpłynął pozytywnie na wygląd gwiazdy. Tabloidy alarmowały, że Angelina Jolie jest coraz szczuplejsza. Pojawiły się również problemy ze zdrowiem, tzw. porażenie Bella, które poskutkowało paraliżem połowy twarzy. Dziś po niedawnych niedyspozycjach nie ma już śladu. Angelina Jolie znów zachwyca na czerwonych dywanach. Jak udało jej się wrócić do formy?

 

Zobacz też: Angelina Jolie ma anoreksję?! Te ZDJĘCIA mówią wszystko! Zobaczcie ile jest w stanie zjeść na raz

 

Sekret urody Angeliny Jolie

Z lektury artykułu w najnowszym wydaniu magazynu "Party Medycyna estetyczna" dowiadujemy się, że aktorka  ma już za sobą trudny etap - również w walce o powrót do perfekcyjnego wyglądu. Gwiazda korzystała m.in. z zabiegów akupunktury, które pomogły jej zwalczyć dolegliwości zdrowotne. Zauważalna jest również poprawa kondycji skóry aktorki. Okazuje się, że to efekt korzystania z kombinacji trzech zabiegów medycyny estetycznej: mikrodermabrazji, lasera oraz pilingu kwasem glikolowym. Angelina Jolie przykłada dużą wagę do pielęgnacji. Niezwykle ważny jest dla niej demakijaż, którego nigdy nie omija przed pójściem spać. Nie bez znaczenia dla perfekcyjnego wyglądu gwiazdy jest również zamiłowanie do aktywności fizycznej. Angelina Jolie regularnie uprawia kick-boxing oraz jogę. Nie bez znaczenia jest również mowa miłość aktorki, która od niedawna ponoć związana jest z pochodzącym z Kambodży raperem i producentem muzycznym PraChy Ly. Więcej o tajemnicach urody Angeliny Jolie na łamach nowego wygania "Party medycyna estetyczna".

 

Polecamy: Tak świetnie Angelina Jolie nie wyglądała od czasu rozstania z Pittem! Jednak wszystkie oczy skierowane były na... Shiloh! Już nie jest dziewczynką?!

 

Angelina Jolie wygląda fenomenalnie. To zasługa genów, ale również starannego dbania o siebie.

Party Medycyna Estetyczna z Angeliną Jolie na okładce
Party.pl

 

Więcej o sekretach Jolie w "Party Medycyna estetyczna"

Angelina Jolie na gali BAFTA 2018
East News

 

Jak ona dba o siebie?

Angelina Jolie
East News

Więcej na temat Angelina Jolie
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36