Małgorzata Socha, Agnieszka Sienkiewicz bez makijażu
Instagram

 

Kochamy jak gwiazdy są naturalne. Małgorzata Socha jest na wakacjach z dziećmi w Egipcie i pokazała się bez makijażu prosto z plaży. Gwiazda "Przyjaciółek" zawsze jest nienagannie wystylizowana i umalowana. Ale jest czas kiedy trzeba od bycia "idealnym" odpocząć. Jak Wam się podoba roześmiana Socha, która wygląda dokładnie jak my wszystkie na wakacjach? :)

 

Socha i Sienkiewicz bez makijażu

 

Za to Agnieszka Sienkiewicz specjalnie nie zrobiła sobie zdjęcie bez makijażu, by w ten sposób pokazać, ze nie trzeba pokazywać siebie tylko z wyidealizowanej perspektywy. Agnieszka powiedziała, ze ma dość retuszowanych i filtrowanych zdjęć w internecie. 

Lubię instagram.... ale przyznam , ze mam już coraz bardziej dość oglądania wyidealizowanych , wyretuszowanych, wyfiltrowanych i wygładzonych zdjęć ...💄💄💄..Może u Was każde śniadanie podane jest do Łóżka wraz z najnowszym numerem Vouga i bukietem kwiatów, może i Wy codziennie rano macie oczy jak bohaterki japońskiej Mangi z rzęsami zahaczajacymi o brwi, może i Wy codzień rano jesteście na siłowni, a po godzinie treningu na czole nie widać ani kropli potu.... jeśli tak wyglada Wasza rzeczywistość ... zżera mnie zadrość 😜.... moja wyglada zupełnie inaczej. Śniadanie w biegu, oczy rano mam raczej jak panda po resztkach tuszu a na siłownie chodzic mi się nie chce ....🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️. Lubię moje zmarszczki, bo to moja historia.... moje życie..... nie chce udawać , ze ich nie ma ani ze zawsze jestem wypoczęta i fit.... wiadomo , ze każdy z nas pokazuje tu tylko cześć swojego życia , są sfery ( i to naturalne ) , które chcemy i nawet powinnismy zachować tylko dla najbliższych .... ale mówię stanowcze „nie” kreowaniu Świata który ma więcej wspólnego z „Dynastia” niż z życiem każdej z nas !!!... ufff.... ale mi tu elaborat wyszedł 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ generalnie chciałam powiedzieć „Dobrego dnia Państwu”. - napisała pod zdjęciem Sienkiewicz. 

 

Zgadzacie się?

 

Głosujcie w naszym pojedynku, która z dziewczyn bez makijażu wyglada lepiej?

 

Fanki Małgosi Sochy uważają, że nie wyszła korzystnie na zdjęciu i powinna je skasować. Ale Nam się podoba, a Tobie?

Małgorzata Socha bez makijażu
Instagram

 

Agnieszka Sienkiewicz apeluje o rozsądek w pokazywaniu siebie w sieci. Bo lepiej być prawdziwym. Zgadzacie się?

Agnieszka Sienkiewicz bez makijażu
Instagram

 

Zobacz także: W takim wydaniu jeszcze nie widzieliśmy Joanny Koroniewskiej! Aktorka pokazała się BEZ MAKIJAŻU! Czy nadal zachwyca? Zobacz!