Nowości w Eyebar

Nowa linia Eyebar jest wszystkim czego potrzebujecie, żeby wyczarować brwi idealne

Nowości w Eyebar

 

Jesteśmy na tropie brwi idealnych z nowymi zabiegami w Eyebar. Koniec ze zbyt mocnymi/niewyraźnymi/rozmytymi/zbyt cienkimi brwiami!

 

Eyebar System Shape

 

precyzyjna linia brwi uzyskana dzięki zastosowaniu białej pasty, która pozwala nadać brwiom nowy, perfekcyjny kształt. Dodatkowo zastosowanie peelingu z olejkiem rycynowym oczyszcza skórę i nasyca włoski składnikami odżywczymi.

 

Więcej: Regulacja brwi zgodna z konturem twarzy

 

Nowości w Eyebar

 

Na bazie klasycznej metody Eyebar System, której celem jest uzyskanie idealnych brwi za pomocą 5 kroków, czyli: diagnozy, mapowania, nitkowania, koloryzacji oraz makijażu brwi klasyczne mapowanie zostało zastąpione przez użycie specjalnej białej pasty do brwi. Pasta pozwala indywidualnie dopasować kształt brwi do twarzy oraz preferencji a także utrzymuje koloryzację w ryzach, dlatego też linia brwi jest precyzyjna.

 

Więcej: Jak dobrać kształt i kolor brwi do twarzy. Modne modelowanie i makijaż


Ponadto efekt koloryzacji jest podkreślony, dzięki zastosowaniu odżywczego peelingu z witaminami A+E z zawartością olejku rycynowego natomiast włoski brwi zostają odżywione. Shape to idealne rozwiązanie dla osób które marzą o nowym kształcie brwi oraz w przypadku posiadania znaczących ubytków.

 

Eyebar System Therapy

 

Nowości w Eyebar

 

Oto terapia dla brwi i oczu z użyciem: peelingu, nawilżających płatków z drogocennymi składnikami odżywczymi, masażem oraz organicznym botoksem na bazie stylizacji brwi metodą Eyebar System. Nie dość, że kształt brwi jest idealny to celem programu Therapy jest zadbanie o okolice oczu poprzez użycie dedykowanych płatków z dodatkiem witamin, kolagenu oraz masaż, który niweluje drobne zmarszczek.

 

Więcej: Brwi gwiazd: kiedyś i dziś. Pamiętacie, jak wyglądały kiedyś?

 

Zastosowanie odżywczego peelingu powoduje oczyszczenie skóry z naskórka, wrastających włosków oraz pobudza krążenie, dzięki czemu uzyskujemy poprawioną i pobudzoną powierzchnie skóry w najdelikatniejszej partii, czyli okolicach oczu. Zabieg przeznaczony dla każdych brwi, szczególnie mocno wydepilowanych, wymagających zapuszczenia jak i brwi, które mają pożądany kształt, jednak włoski są bardzo delikatne, a całość jest przerzedzona.

 

Efektem zabiegu jest pogrubienie, wypełnienie i wzmocnienie włosków brwi dzięki witaminom i minerałom zawartym w organicznym botoksie, a także rozświetlenie okolic oczu. Dodatkowo organiczny botoks zatrzymuje więcej pigmentu we włoskach sprawiając, że koloryzacja utrzymuje się dwukrotnie dłużej.

 

Więcej: Dlaczego warto nosić szerokie brwi? Zapuszczanie, regulacja, nadawanie kształtu i malowanie szerokich brwi


Eyebar System Control

 

Nowości w Eyebar

 

Stylizacja połączona z laminowaniem brwi, których celem jest możliwość ujarzmienia brwi i utrzymania w wyznaczonym kształcie i dodatkowe wzmocnienie struktury włosa keratyną. Laminowanie brwi to zabieg dla wszystkich Pań które marzą o modelowaniu brwi i układaniu ich w pożądany kształt. Włoski stają się sprężyste i podatne na stylizacje. Brwi po zabiegu są ujarzmione, nie skręcają się i nie opadają.

 

Dodatkowym atutem zabiegu jest odbudowa struktury włosa dzięki zastosowaniu keratyny – naturalnego budulca. Po zastosowaniu „control” włoski są pogrubione i wzmocnione dzięki czemu wyglądają na pełniejsze i zdrowsze. Jest to idealne rozwiązanie dla brwi problematycznych, opornych na jakiekolwiek zmiany.

 

Eyebar System Boost

 

Nowości w Eyebar

 

Stylizacja wraz z laminowaniem brwi połączona z keratyną z dodatkowym uzupełnieniem w postaci organicznego botoksu, który nasyca włoski olejkami, witaminami i minerałami.

 

Laminowanie brwi którego celem jest utrzymanie włosków w wyznaczonym kształcie oraz ich odbudowa z użyciem keratyny. Dodatkowo całość odżywiona dzięki zastosowaniu organicznego botoksu składającego się z naturalnych składników, takich jak: oleje – jojoba (bogactwo witaminy A i F oraz przeciwutleniaczy), macadamia (witaminy z grupy B, efektem jest naturalny blask), ekstrakt z bambusa (dotlenia mało elastyczne włosy i działa na trzech poziomach: cebulka, łodyga i rdzeń włosa a także dzięki zawartości krzemu odbudowuje i uelastycznia włoski) oraz kwas mlekowy (składnik doskonały który zabezpiecza brwi przed utratą wody).

 

Nowości w Eyebar

 

Naturalne składniki wnikają w brwi nadając im blask, sprężystość oraz przywracają odbudowę. Produkt również rekomendowany przy koloryzacji, gdyż zatrzymuje pigment w środku struktury włosa przedłużając koloryzację dwukrotnie, idealne rozwiązanie dla fanek sportowego trybu życia. Boost to rozwiązanie dla słabych i delikatnych brwi oraz problematycznych i opornych na stylizacje.

 

Więcej na temat makijaż
Przeładuj

Czy Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie?

zobacz 01:04