Tusz do rzęs
East News

Ten tusz zapewnia efekt "sztucznych rzęs"! Natura wyprzedaje go za 15 zł

Tusz do rzęs
East News

Natura rozpoczęła swoje wiosenne wyprzedaże. W ofercie można zgarnąć niezwykle popularną wodoodporną maskarę Glamour Doll Voliume Mascara. Elastomerowa szczoteczka, ulubienica użytkowniczek znana z podstawowej wersji mascary, nabiera dużą ilość tuszu, przez co idealnie pokrywa każdą rzęsę. Gwarantuje mega pogrubienie, widoczne wydłużenie i wyjątkowe podkręcenie. Dodatkowo zapewnia tzw. efekt "oczu lalki". Szczoteczka nie skleja rzęs i nie tworzy nieestetycznych grudek, a dzięki swojemu pigmentowi tusz nadaje rzęsom głębokiej czerni. Dzięki wodoodpornej formule utrzymuje się na oczach przez cały dzień. 

Na forum Wizaż.pl, gdzie użytkowniczki dzielą się swoimi opiniami, produkt ten od wielu lat utrzymuje średnią 4,1/5 gwiazdek! Regularna cena produktu w drogerii Natura wynosi 18,99 zł, ale teraz można kupić go za jedyne 15 zł 19 gr.

- W akcjach typu deszcz czy basen jest niezawodny.
- To jeden z najbardziej wydłużających tuszy do rzęs jaki miałam, choć nie bije Telescopic z Loreala, ale wydłuża lepiej niż przeciętny tusz. Rzeczywiście jest wodoodporny - nie rozmazuje się, nie odbija (ja mimo wszystko zawsze przypudrowuje okolicę pod oczami). Zmywa się jak każdy inny wodoodporny tusz. Kupię ponownie.
- Tusz Glam & Doll efektownie wydłuża i delikatnie podkręca rzęsy. Szczoteczka jest wygodna, nie za duża, nabiera odpowiednią ilość tuszu. Tusz jest tani, łatwo dostępny i nietestowany na zwierzętach. 

Skusicie się na ten produkt? 

Zobacz także: Rossmann wyprzedaje perełkę wśród tuszy! Dobre podkreślenie i mocne wydłużenie 

Wodoodporna maskara Glamour Doll 010 Black kosztuje zaledwie 15 zł 19 gr na wyprzedaży w Naturze. 

Natura wyprzedaje wodoodporną mascarę Catrice Glamour Doll 010 Black
Mat. promocyjne

 

Więcej na temat promocje
Przeładuj

Kate i William przez lata trzymali to w tajemnicy. Teraz wszystko wyszło na jaw! Kate będzie wściekła?

zobacz 01:06