Małgorzata Socha na Flesz Fashion Night 2019
East News

Wielka gala Flesz Fashion Night odbyła się już po raz ósmy! Jako jedna z największych modowych imprez w Polsce znów przyciągnęła gwiazdy, projektantów i ludzi show-biznesu. Gwiazdy zachwycały stylizacjami oraz… makijażem! Które wyglądały najlepiej podczas Flesz Fashion Night 2019?

Najlepsze makijaże gwiazd na Flesz Fashion Night 2019

Wśród najpiękniejszych makijaży dominowały trzy tendencje: mocno podkreślone czerwienią usta, na jakie zdecydowały się Małgorzata Socha, Julia Wieniawa czy Ada Fijał, smokey eyes, które wybrały Joanna Horodyńska i Sylwia Przybysz, oraz makijażowy nude, który podziwialiśmy u Nataszy Urbańskiej i Olgi Kalickiej. W naszej galerii zobaczysz najpiękniej umalowane gwiazdy wieczoru!

1/8
Najlepsze makijaże na Flesz Fashion Night 2019: Dorota Gardias
East News

Dorota Gardias

Dorota Gardias miała zdecydowanie najbardziej spektakularny, wieczorowy makijaż na imprezie! Wybrała smokey eyes w odcieniach szmaragdowej, skrzącej zieleni i o konturze wyciągniętym aż pod łuk brwiowy. Niemal sceniczny makijaż oczu uzupełniały jagodowe usta. Od nas owacja na stojąco!

2/8
Najlepsze makijaże na Flesz Fashion Night 2019: Julia Wieniawa
East News

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa przyciągała uwagę nie tylko przepiękną suknią od duetu MMC, ale i perfekcyjnym makijażem w jej ulubionym ostatnio stylu dewy. Idealnie wyrównana i rozświetlona cera oraz minimalny makijaż oczu stanowiły najlepsze towarzystwo dla ogniście czerwonej szminki. A makijaż z nagimi rzęsami i powiekami oraz mocno podkreślonymi ustami to hit jesiennych wybiegów!

3/8
Najlepsze makijaże na Flesz Fashion Night: Natasza Urbańska
East News

Natasza Urbańska

Natasza Urańska zachwycała najbardziej słonecznym i promiennym makijażem podczas Flesz Fashion Night. Był jednym z naszych ulubionych! Idealnie pasował do żółtej sukienki i… opalenizny. Idealny na koniec lata! I na co dzień, bo jest tak dyskretny, że można go nosić także za dnia. Lubimy (bardzo, bardzo)!

4/8
Najlepsze makijaże na Flesz Fashion Night 2019: Joanna Horodyńska
East News

Joanna Horodyńska

Ona ma styl! Gwiazda zdecydowała się na wyrafinowaną kreację w odcieniach fioletu i różu oraz korespondujący z nią dyskretny makijaż. Brudny róż na powiekach plus świeży róż na ustach - taki duet najpiękniej wygląda w oprawie ciemnych włosów. A od nas jeszcze brawa za minimalistyczną fryzurę!

5/8
Najlepsze makijaże na Flesz Fashion Night 2019: Sykwia Przybysz
East News

Sylwia Przybysz

Sylwia Przybysz przyciągała uwagę nie tylko swoją elegancką stylizacją, ale przede wszystkim ciążowym brzuszkiem! My podziwialiśmy także jej makijaż. Staranne smokey eyes w odcieniach fioletu i ze srebrzystym wykończeniem, kreska-jaskółka i idealnie wykreślone brwi, a do tego matowe usta w robiącym furorę na Instagramie odcieniu - nie tylko fanki będą zachwycone!

6/8
Najlepsze makijaże na Flesz Fashion Night 2019: Klaudia Halejcio
East News

Klaudia Halejcio

Makijaż Klaudii Halejcio był dyskretny, ale bardzo w trendach. Podobnie jak Sylwia Przybysz postawiła na fioletowo-brązowe usta w odcieniu święcącym triumfy wśród makijażystów całego świata, oraz na promienną cerę podkreśloną brązerem i rozświetlaczem.

7/8
Najlepsze makijaże na Flesz Fashion Night 2019: Olga Kalicka
East News

Olga Kalicka

Olga Kalicka zwykle nie tłumi swojej delikatnej urody mocnym makijażem. I bardzo dobrze! Także podczas Flesz Fashion Night jej jasną karnację i zielonkawe oczy pięknie podkreślał subtelny makijaż nude w kolorach ciepłych beży i przydymionych róży. Eterycznie i pięknie.

8/8
Najlepsze makijaże na Flesz Fashion Night 2019: Doda
East News

Doda

Doda nie byłaby sobą, gdyby nie zrobiła mocnego wejścia! Jej odważna kreacja spowodowała spore poruszenie - cała lśniła i… dużo odsłaniała. Pewnie dla równowagi makijaż gwiazdy był dość skromny: usta nude i oczy w jasnych kolorach pasowały do srebrzystej kreacji i włosów w kolorze chłodnego blond.

Przed tobą wielkie wyjście? Z tymi paletami zrobisz kompletny makijaż w kilka chwil!