Martyna Wojciechowska
Instagram

Martyna Wojciechowska pozwoliła się pomalować 10-letniej córce! Marysia zostanie wizażystką?

Martyna Wojciechowska
Instagram

 

W czym tkwi sekret promiennego makijażu Martyny Wojciechowskiej? To pytanie nie jest już zagadką! Gwiazda właśnie udostępniła w sieci zdjęcie i filmik, na którym zdradziła imię i nazwisko swojej wizażystki. Co ciekawe, 44-latka stylistki nie szukała wcale daleko. Jak się okazuje specjalistką od makijażu Martyny Wojciechowskiej jest jej córka! Jak 10-lenia Marysia radzi sobie z pędzlami? Odpowiedź poniżej!

 

Córka Wojciechowskiej robi jej makijaż

 

Martyna Wojciechowska w przeciwieństwie do innych gwiazd, nie unika pokazywania twarzy dziecka w sieci. Podróżniczka jest mamą 10-letniej Marysi. Dziewczynka uwielbia góry, jazdę na rolkach i... jednorożce! Córka gwiazdy TVN interesuje się też makijażem. Ten wykonuje na swojej mamie. A efekt? Martyna po wyjściu spod Marysi wygląda świetnie!

Chciałabym Wam przedstawić nową Osobę w moim zespole. Niezwykle uzdolniona makeupistka! Nigdzie się bez Niej nie ruszam. Jak Wam się podobają efekty? - napisała Wojciechowska na Instagramie.

Makijaż wykonany przez Marysię bardzo spodobał się internautom. Wielu fanów stwierdziło, że Wojciechowska również i bez niego prezentuje się pięknie. Trzeba przyznać, że Marysia jest bardzo zdolna. ;)

Wspaniale Martyna! Masz super makeupistke!

Naturalny piękny makijaż, zdolna dziewczyna.

Ładnie. Widać różnicę. Wymalowana - młodsza i rozpromieniona, ale uważam że bez makijażu też pięknie. Nie ma się pani czego wststydzic. Piękna kobieta!

Zna się na rzeczy - pisali internauci.

Koniecznie zobaczcie efekt metamorfozy gwiazdy. Zgadzacie się ze zdaniem obserwatorów Martyny?

 

Zobacz też: Kossakowski pierwszy raz tak szczerze o Wojciechowskiej: "Martyny nie da się zdobyć"

 

10-letnia córka Wojciechowskiej zrobiła jej makijaż 

Martyna Wojciechowska z córką
Instagram

Tak Marysia pomalowała Martynę: 

Więcej na temat Martyna Wojciechowska
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08