Marta Grycan schudła 10 kilo! Dieta Marty Grycan. Jak schudła Marta Grycan?

Gdyby Kim Kardashian zobaczyła nowe zdjęcie Grycan... Zagubiona siostra?

Marta Grycan schudła 10 kilo! Dieta Marty Grycan. Jak schudła Marta Grycan?

Kim Kardashian to najbardziej znana celebrytka na świecie, której krągłości to znak rozpoznawczy. Kardashianka zawsze chętnie podkreśla swoją pupę i biust, dobierając kuse, obcisłe i wydekoltowane stylizacje. Dzięki temu nieustannie jest o niej głośno, a w Polsce ma już swoje wierne fanki. Zobacz: Kim Kardashian nosi ubrania polskiej projektantki!

Największą z nich jest Marta Grycan. Celebrytka uwielbia luksusowe marki i może pozwolić sobie na kopiowanie Kim, a wychodzi jej to perfekcyjnie. Największą furorę zrobiła ostatnio, kiedy pokazała na Instagramie zdjęcie niemalże w identycznej stylizacji co Kardashian. Teraz jednak posunęła się o krok dalej. Na jednym z portali społecznościowych zamieściła dwie fotografie.

Na jednej z nich pozuje w makijażu inspirowanym Kim, podkreślającym kości policzkowe, eksponującym usta i oczy. Druga z kolei przedstawia celebrytkę prezentującą się w sukience z bardzo głębokim dekoltem i w szpilkach. Na ramiona ma narzucony wełniany płaszcz. Co ciekawe, taką samą kreację nosiła już Kardashianka, a na Instagramie pojawiło się kilka komentarzy dotyczących kopiowania posiadaczki najsłynniejszej pupy świata.

Marta wygląda jak zagubiona siostra Kim?

Zobacz: Grycanka pokazała brzuch. Nie jest to trafiona stylizacja
 
 

:

Więcej na temat Kim Kardashian Marta Grycan
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17