Lila make-up
EastNews

Nie możesz doczekać się już wiosny? Ten makijaż to do niej świetne preludium. Jest świeży, delikatny i… doskonały także na końcówkę karnawału. Bo z mocnym połyskiem!

Makijaże na wiosnę 2020: fioletowe powieki

Jeśli śledzisz makijażowe trendy na wiosnę 2020, na pewno wiesz, że szalenie modny będzie róż! A jeśli nie możesz doczekać się, by jak najszybciej wypróbować nowe trendy, mamy dobrą wiadomość: ten makijaż teraz właśnie ma swój czas. Fiolet może być matowy, ale szalenie modny jest także w wersji z brokatem! Podpowiadamy, jak nosić go już teraz i… całą wiosnę 2020

1/5
Makijaże wiosna 2020: powieki lilaróż /House of Holland
East News

House of Holland

O to chodzi, czyli na początek wersja ekstremalna! Makijaż wieczorowy, odważny i bardzo szalony. Fioletowym brokatem obsypane są też policzki i skronie. Taki pomysł sprawdzi się tylko u dziewczyn o silnej osobowości, ale jeśli zostawisz połysk tylko na powiekach, nadal będzie bardzo efektownie, ale i bardziej uniwersalnie. Mimo to - zachęcamy, bo kiedy szaleć, jak nie w karnawale? 

2/5
Makijaże wiosna 2020: powieki lilaróż /Balmain
East News

Balmain

Jeśli fiolet wydaje ci się zbyt słodki lub boisz się, że podkreśli zaczerwienienia na twarzy, dodaj do niego odrobinę jasnego, kontrastującego koloru w chłodnej tonacji. Wewnętrzne kąciki oczu w błękicie? Nie do pracy, ale po godzinach - czemu nie!

3/5
Makijaże wiosna 2020: powieki lilaróż /Cividini
East News

Cividini

Uwaga, hit! Powieki w różu… kochają dodatek seledynu! Pastelowe, przenikające się barwy można mieszać teraz dowolnie bez ryzyka wpadki. Taki makijaż pojawiał się na wielu pokazach. Dozwolone są też błękity, oranże, róże i żółcie - bazą jest jednak jasny fiolet!

4/5
Makijaże wiosna 2020: powieki lilaróż /Balmain
East News

Balmain

Oto dowód, że fioletowy makijaż nadaje się też świetnie na elegancki wieczór… bez szaleństw z połyskiem. Wystarczy lekko go przyciemnić, dodać odrobinę także na dolnej powiece, a plamę koloru wyciągnąć w stronę skroni. 

5/5
Makijaże wiosna 2020: powieki lilaróż /Anna Sui
East News

Anna Sui

Dla odważnych (i na karnawał!) jest też makijaż… jak kreskówka. Na jasnofioletowym, matowym smoky eye wyrysowano kontur skrzedełek! To uroczy, dziewczęcy i bardzo zabawny zabieg. Noś z dystansem, do nonszalanckiej fryzury i stylizacji boho. 

 

Więcej na temat Make-Up Trendy makijaż