Paulina Krupińska bez makijażu Paulina Krupińska bez makijażu Uśmiechnięta Paulina Krupińska Paulina Krupińska w koszulce Paulina Krupińska w bluzce w kwiaty
Paulina Krupińska bez makijażu
1/7
Paulina Krupińska bez makijażu

Chcesz wykonać makijaż w stylu Pauliny Krupińskiej z prezentacji biżuterii? Nic prostszego! Dzięki poradom Małgorzaty Smelcerz, makijażystki gwiazd jest to możliwe! Naturalny i rozświetlający make-up sprawdzi się na niemal każdą okazję. Jak zatem go wykonać, aby wyglądać tak pięknie jak Paulina Krupińska?


Makijaż twarzy rozpoczęłam od wklepania w cerę Pauliny transparentnej bazy minimalizującej widoczność porów. Dzięki temu fluid idealnie wtopi się w skórę. Podkład, jaki wybrałam dla Pauliny ma nawilżające właściwości oraz lekkie wykończenie. Pod oczy oraz na środkową część twarzy nałożyłam nieskazitelny korektor o pół tonu jaśniejszy niż nałożony wcześniej fluid. Strefę „T” utrwaliłam sypkim, jasnym pudrem, resztę twarzy pozostawiłam nieprzypudrowaną- to sprawdzony trick makijażystów na zdrowo wyglądającą, młodzieńczą cerę - zdradza Małgorzata Smelcerz.

2/7
Paulina Krupińska bez makijażu

Nie można również zapomnieć o wymodelowaniu brwi. Jak to zrobić?

Idealne brwi to podstawa nieskazitelnego makijażu. Do ich podkreślenia zastosowałam kryjący, wodoodporny żel w czekoladowym odcieniu. Najłatwiej jest zaaplikować go ściętym, twardym pędzelkiem.

3/7
Uśmiechnięta Paulina Krupińska

Makijaż oka to delikatna, lekko rozdymiona kreska której towarzyszą rozświetlające cienie w najmodniejszych kolorach tej wiosny- pastelowego różu oraz brązu.

Do narysowania idealnej linii użyłam eyelinera w kałamażu natomiast do podkreślenia oka- rozświetlającej palety zawierającej pożądane odcienie.

4/7
Paulina Krupińska w koszulce

Oczywiście nie możemy zapomnieć o rzęsach!

Aby spojrzenie nabrało głębi konieczne jest mocne podkreślenie rzęs. W makijażu Pauliny uzyłam ultra-pogrubiającej mascary po czym doczepiłam kępki w dwóch długościach.

5/7
Paulina Krupińska w bluzce w kwiaty

Współczesny, najmodniejszy makijaż nie mógłby zaistnieć bez konturowania twarzy.

Kości policzkowe Pauliny wykonturowałam o ziemistych odcieniach. Następnie na szczyt kości policzkowych, wzdłuż nosa oraz skroni nałożyłam rozświetlacz dający efekt mokrej skóry. Ożywienie policzków to zasługa różu w odcieniu pastelowym.

6/7
Paulina Krupińska z profilu

Na sam koniec zostały usta:

Wykończeniem makijażu są usta. Aby osiągnąć trójwymiarowy efekt obrysowałam wargi Pauli konturówką w odcieniu chłodnego różu po czym wypełniłam je pomadką o mlecznym wykończeniu.

7/7
Paulina Krupińska z roświetlaczem na policzku

Jak Wam się podoba taki makijaż? Spróbujecie go wykonać same w domu!