Emily Ratajkowski
East News

Do niedawna brązer był zarezerwowany na ciepłe miesiące, kiedy lekko wzmacniał opaleniznę na skórze, lub na jesień, kiedy miał ją przedłużyć. Ostatnio jednak coraz więcej gwiazd nosi go także w środku zimy, uwaga, nie narażając się przy tym na tytuł królowej tandety! Bo brązer nie tylko udaje już opaleniznę - teraz gra główną rolę w wieczorowym makijażu.

 

Konturowanie 2.0

Wszystko dzięki mijającej już modzie na konturowanie twarzy. To dzięki niemu odkryto, że brązer świetnie modeluje rysy i potrafi wyglądać naturalnie także zimą. Konturowanie powoli odchodzi w przeszłość, zastąpione przez rozświetlanie cery, ale… brązer pozostał! Noszą go gwiazdy, odważnie podkreślając nim policzki. Zobacz w naszej galerii, jak go teraz używają!

1/7
Emily Ratajkowski
East News

Emily Ratajkowski

W tym makijażu jest trochę przesady, ale na wieczór nadaje się idealnie. Mocne smugi brązera na policzkach, mocno rozświetlonego połyskującymi drobinkami, odpowiadają kolorystycznie cieniom na powiekach w odcieniach starego złota. Warto zapamiętać ten makijaż, bo latem też się przyda!

2/7
Julia Wieniawa
East News

Julia Wieniawa

Uwielbiamy ten makijaż - jest bardziej rozświetlający, niż brązujący. Brązer pojawia się tu dwa razy: na policzkach i na powiekach, tu i tu lekko lśniąc. Taki mocny efekt tonują nagie usta i bardzo delikatnie pomalowane rzęsy.

3/7
Rita Ora
East News

Rita Ora

W tym makijażu jest wszystko: mocna opalenizna, wyraźnie rozjaśnione okolice oczu, szalone kreski na powiekach i przesadnie pomalowane rzęsy. A jednak… wszystko gra! Oczywiście - to rzecz dla odważnych maksymalistek ;)

4/7
Klaudia Halejcio
East News

Klaudia Halejcio

W tym makijażu brązer ma modelować jedynie twarz. Podkreśla policzki, nie rzucając się mocno w oczy. Bezpieczna klasyka!

 

5/7
Natasza Urbańska
East News

Natasza Urbańska

Natasza Urbańska musi lubić brąz, bo czesto wybiera makijaż w ciepłej, „opalonej” tonacji. Tu brązer pięknie gra ze złotem na powiekach, lekko rozjaśnionymi ustami i… szarymi oczami gwiazdy!

6/7
Jennifer Lopez
East News

Jennifer Lopez

Brązer w odcieniu lekko pomarańczowym? Czemu nie! Nie będzie jednak wyglądał tandetnie tylko pod warunkiem, że zestawisz go, jak J.Lo, ze szminką w podobnym odcieniu. W ten sposób zaznaczysz, że ten oranż to konwencja, a nie błąd w sztuce.

7/7
Penelope Cruz
East News

Penelope Cruz

Makijaż południowej piękności stanowi dowód, że brązer służy także dojrzałej urodzie. Połączony z transparentnym podkładem, który nie ukrywa piegów, dodaje jej nawet świeżości!

 

Zobacz także: Julia Wieniawa bez grama makijażu. Nadal piękna?
 

Więcej na temat makijaż gwiazd