Makijaż wykonany z użyciem pomady do brwi
Pinterest

Wyprzedaże Rossmann 2020. Ta pomada daje efekt „bushy brows” w kilka sekund i kosztuje grosze!

Makijaż wykonany z użyciem pomady do brwi
Pinterest

Brwi stanowią ramę twarzy i od ich stanu zależy często to, jak prezentuje się cały makijaż. Przez wiele ostatnich sezonów na topie są grube i wyraziste łuki. Teraz dodatkowo domy mody takie, jak np. Altuzarra, Dior, Off White czy Siriano lansują tzw. „bushy brows”, czyli te nieregularne z mocno wyrysowanymi i zaczesanymi do góry włoskami. Taki efekt najłatwiej uzyskać za pomocą pomady, która pozwoli bardzo precyzyjnie dorysować cienkie kreseczki imitujące włoski oraz przyciemnić i uwydatnić kształt naturalnych brwi. Jedną z tych, które gwarantują naturalny i bardzo trwały efekt jest pomada do brwi Brow Artist Paradise Extatic Pomade marki L’Oreal Paris.

Pomada do brwi Brow Artist Paradise Extatic Pomade marki L’Oreal Paris
Mat. prasowe

Błyskawiczny efekt „bushy brows” z pomadą L’Oreal Paris

Kosmetyk przypomina pomadę Ka-Brow! Benefit Cosmetics, ale jest od niej dwa razy tańszy. Jego cena regularna wynosi 60,99 zł. Jednak teraz w Rossmannie dostępny jest w niektórych kolorach nawet za 40,99 zł, a w Super-Pharm z kartą LifeStyle za 35,99 zł. Konsystencja pomady przypomina masełko, dlatego łatwo nabiera się ją na pędzelek i rozprowadza po brwiach. Osobiście preferowałam używać do tego celu oddzielnego, mocno ściętego pędzla z dłuższym trzonkiem, który jest wygodniejszy od tego umieszczonego w zakrętce produktu. Pomada pozwala na delikatne podkreślenie brwi, jak i mocne ich wyrysowanie - sprawdzi się do samego przyciemniania włosków lub do ich dorysowywania. Jej niewątpliwym atutem jest trwałość. Utrzymuje się bez zarzutu przez kilkanaście godzin - w tym czasie nie ma opcji, żeby się rozmazała, czy starła. Ma też estetyczne opakowanie i jest bardzo wydajna. Niestety, jak w przypadku wielu produktów tego typu dość szybko wysycha, więc warto zaopatrzyć się w Duraline z Inglota, który przywróci jej właściwą konsystencję. Drugim minusem jest też ograniczona ilość wariantów kolorystycznych. Kosmetyk występuje w trzech odcieniach: warm blonde, chatin i brunette. Jednak ostatni odcień może nie zadowolić fanek bardzo ciemnych brwi. Na wizażu produkt zdobył aż 255 recenzji i został oceniony na 4,6/5.

Zobacz więcej pomad do brwi gwarantujących efekt "bushy brows"

„Nie widziałam jeszcze pomady w tak ładnym opakowaniu. Konsystencja produktu jest masełkowata i dobrze wykonuje się nią make up brwi. Trwałość to coś cudownego - wytrzymuje cały dzień bez poprawek nawet przy wysokich temperaturach. Daje naturalny efekt. Lepszej pomady nie miałam.”

„Jest rewelacyjna! Bardzo łatwo się nią pracuje, nawet na początku przygody z makijażem. Dobrze się rozprowadza, nie rozmazuje i nie zasycha. Pędzelek jest bardzo precyzyjny i ułatwia stworzenie idealnego kształtu brwi.”

„Moje brwi wymagają eksperta, a ta pomada gwarantuje, że są idealne przez cały dzień. Jest naprawdę trwała i nie ściera się. Dołączony do niej pędzelek pozwala na dorysowanie drobnych włosków. Najlepiej dobrze wyczesać brwi po aplikacji kosmetyku.”, komentują wizażanki.

Więcej na temat makijaż kosmetyki do makijażu
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01