Alżbeta Lenska
Instagram
Zobacz jej nowe ZDJĘCIE!
1/4
Alżbeta Lenska
Instagram

 

Alżbeta Lenska ma za sobą traumatyczne przeżycia! Choć była okazem zdrowia okazało się, że w jej głowie znalazła się tykająca bomba, która niestety wybuchła. Alżbeta Lenska podczas przerwy w spektaklu straciła przytomność. Po przewiezieniu do szpitala lekarze nie mieli wątpliwości: w jej głowie pękł tętniak. Aktorka natychmiast trafiła na stół operacyjny, gdzie walczono o jej życie. Na szczęście ten koszmar to już przeszłość. Alżbeta Lenska wraca do pełni sił pod opieką swoich najbliższych, w tym kochającego męża, Rafała Cieszyńskiego. Ostatnio przyjaciółka gwiazdy postanowiła zrobić jej wyjątkowy prezent i na jeden dzień całkiem ją odmieniła! Gdy zobaczycie zdjęcia Alżbety Lenskiej po metamorfozie, trudno będzie wam uwierzyć, że to ta sama osoba! Sprawdźcie sami!

 

POLECAMY: Alżbeta Lenska już tak nie wygląda! Aktorka zmieniła fryzurę z okazji urodzin!

2/4
YouTube

 

Alżbeta Lenska przyjaźni się z Magdą Pieczonką, makijażystką gwiazd, która potrafi zdziałać prawdziwe cuda i odmienić każde oblicze. Celebrytki kochają oddawać się w jej ręce, ponieważ mają pewność, że po wyjściu z jej pracowni będą wyglądały zjawiskowo. Alżbeta Lenska również zaufała Magdzie i wzięła udział w nagraniu tutorialu, w którym zaprezentowały, jak stworzyć wyrazisty makijaż u osoby z krótkimi włosami. Alżbeta Lenska zmuszona była bowiem obciąć swoje piękne, długie loki. Przy okazji tego nagrania aktorka zdobyła się na chwilę szczerości.

 

- Poprosiłam ich (Magdę Pieczonkę i jej zespół - przyp. red.), żeby pomalować kogoś, kto ma krótką fryzurę, a raczej ogolił się na zapałkę i czasem nie jest przekonany, że wygląda kobieco. Przyznam, że nie maluję się, odkąd wyszłam ze szpitala. Jestem naturalna - wyznała Alżbeta Lenska. 

 

Jesteście ciekawi efektów tego spotkania? Zobaczcie kolejny slajd!

3/4
YouTube

 

Alżbeta Lenska była zachwycona efektem końcowym! Pierwszy raz od długiego czasu miała na sobie wieczorowy makijaż. Alżbeta Lenska uznała, że taki make-up nie może się zmarnować. Aktorka oświadczyła, że wybierze się z mężem na romantyczną randkę. Jak oceniacie jej makijaż? Pasuje do aktorki?

4/4
Alżbeta Lenska, Rafał Cieszyński
ONS

 

Ciekawe, czy Rafał Cieszyński stanął na wysokości zadania i porwał gdzieś swoją piękną żonę? :) 

Więcej na temat Magda Pieczonka Alżbeta Lenska