męskie stylizacje gwiazd
Instagram/East News

Wybieramy męską stylizację tygodnia! W naszym ostatnim plebiscycie wygrał Michał Szpak, który zachwycił was swoim sportowym lookiem. Tym razem artysta zaprezentował się w dobrze nam wszystkim znanym stylu - klasycznej elegancji. Czy znów wam się spodoba? Może tak być, choć ma sporą konkurencję. Najlepszy look tygodnia musicie wybrać wśród stylizacji takich gwiazdorów, jak: Bartek Kaszuba, Dawid Kwiatkowski, książę Harry, Marcin Mroczek i Maciej Musiał. Zobaczcie wszystkie stylizacje i wybierzcie najlepszą! 

Michał Szpak
Michał Szpak w białej koszuli i skórzanych spodniach
Zagłosuj
Instagram

Michał Szpak o klasycznych połączeniach wie wszystko. Wie też, jak z miksu białej koszuli i czarnych spodni zrobić niebanalny zestaw. Wystarczy zabawa fasonami i materiałami. Michał Szpak znów wyglądał świetnie, ale czy najlepiej?

Bartek Kaszuba
Bartek Kaszuba w spodniach w kratę
Zagłosuj
Instagram

Po raz pierwszy w naszym plebiscycie pojawił się Bartek Kaszuba. Młody gwiazdor zwrócił naszą uwagę swoimi spodniami w kratę. Nie każdy mężczyzna odważyłby się na taki model. Można podejrzewać, że Bartek Kaszuba jeszcze wiele razy zaskoczy swoimi lookami.

Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski w białym swetrze
Zagłosuj
Instagram

Dawid Kwiatkowski zaskakuje nas nieustannie. Tym razem zamiast pstrokatej stylizacji postawił na prostotę i klasykę w najlepszym wydaniu. Biały sweter i dżinsy to zawsze strzał w dziesiątkę. 

Książę Harry
książę Harry w garniturze
Zagłosuj
East News

Książę Harry jest zawsze elegancki, więc nie dziwi nas, że na ostatnim swoim publicznym wyjściu pokazał się w garniturze. Można powiedzieć, że to niemal jego służbowy strój. Zdecydowanie to doceniamy!

Maciej Musiał
Maciej Musiał w białym total looku
Zagłosuj
East News

Tymczasem Maciej Musiał doskonale zna się na trendach i zaprezentował się w białym total looku. To najgorętszy trend tego sezonu! Zwróćcie też uwagę na wykończenie jego białej koszuli - jest zarówno klasyczne, jak i oryginalne. 

Marcin Mroczek
Marcin Mroczek z psem
Zagłosuj
Instagram

Marcin Mroczek pokazał się na Instagramie w stylizacji z przewagą szarości. To bezpieczne rozwiązanie, które sprawdza się na każdą okazję i ciężko zaliczyć modową wpadkę. Nie oznacza jednak, że nie jest stylowe. Tylko spójrzcie, jak Marcin dobrze się prezentuje!

Więcej na temat stylizacje gwiazd
Wyniki plebiscytu:
Michał Szpak...
Bartek Kaszuba...
Dawid Kwiatkowski...
Książę Harry...
Maciej Musiał...
Marcin Mroczek...