księżna Kate
East News

W środę wieczorem, 13 lutego, Księżna Kate pojawiła się w Victoria and Albert Museum na gali Mentally Healthy Schools i zachwycała wyglądem. Żona księcia Williama ostatnio ma sporo okazji do prezentowania się w kreacjach na miarę bajkowych księżniczek. Kilka dni temu mogliśmy ją podziwiać w białej sukni Alexandra McQueena na BAFTA 2019, a tym razem pokazała się w sukni marki Gucci. Zobaczcie poniżej, jak księżna Kate prezentowała się na gali! 

1/5
księżna Kate
East News

Księżna Kate wybrała kreację Gucci, która została stworzona z różnych materiałów. Szyfonowy dół nadał całości lekkości, a pasek w talii podkreślił idealną figurę księżnej. Kreacja miała dekolt w kształcie litery "V", co zawsze jest doskonałym wyborem przy każdej sylwetce. 

2/5
księżna Kate
East News

Księżna Kate dobrała do kreacji szpilki Oscara de la Renty, które nosiła już kilka razy w 2017 roku. Kosztowały 690 dolarów, czyli ponad 2600 złotych i nie są już dostępne w sprzedaży.

 

3/5
księżna Kate
East News

Księżna Kate miała również torebkę Prady i kolczyki Kiki McDonoguh, które nosiła na ślubie siostry Pippy Middleton w 2017 roku. 

4/5
księżna Kate
East News

Księżna Kate uwielbia wykorzystywać ubrania i dodatki więcej niż jeden raz. Ma bardzo praktyczne i oszczędne podejście do mody.

5/5
księżna Kate
East News

Podobała się wam stylizacja Księżnej Kate?

Zobacz także: Księżna Meghan pierwszy raz wzięła przykład z... Kate?

Więcej na temat Księżna Kate