księżna Kate
East News
1/7
księżna Kate
East News

Czy można wyglądać lepiej na miesiąc przed porodem? Księżna Kate, która zostanie mamą już za kilka tygodni zostanie mamą po raz trzeci, pojawiła się na na wystawie fotografii w National Portrait Gallery in London. Według oficjalnej informacji Pałacu Kensington, księżna Kate urodzi trzecie dziecko już w kwietniu. Oficjalnie nie wiadomo, czy będzie to chłopiec czy dziewczynka. Media spekulują, że na świat przyjdzie mała księżniczka lub... dwie księżniczki. ;) Brytyjska rodzina królewska w żadnej sposób nie komentuje tych doniesień. Bez względu na płeć trzeciego dziecka księżnej Kate i księcia Williama, jedno jest pewne - Kate Middleton to mistrzyni ciążowego stylu.

 

Zobacz też: To rzadki widok! Ciężarna księżna Kate z wielkim brzuszkiem i Meghan Markle na jednej imprezie! Obie wyglądały bosko! Zobaczcie zdjęcia!

 

Najlepiej świadczy o tym dobór ostatniej stylizacji. To prawdziwa sztuka tak dobrać sukienkę, by ciążowy brzuszek nie przykuwał uwagi, a nawet... wydawał się mniejszy, niż jest w rzeczywistości! Zobaczcie zdjęcia na kolejnych stronach!

 

Polecamy: Naturalny poród polega na wykorzystaniu sił natury do wydania dziecka na świat

2/7
księżna Kate
East News

Księżna Kate miała na sobie czarną, klasyczną sukienkę w kwiatowy wzór. Czarny kolor kreacji w połączeniu z wyrazistym deseniem sprawił, że ciążowy brzuszek księżnej niemal "znikał", gdy przyszła mama stanęła przodem. 

3/7
księżna Kate
East News

Nie bez znaczenia była również długość sukienki do połowy łydki. Taki fason sprawia, że sylwetka wydaje się smuklejsza. Księżna Kate idealnie połączyła kreację ze szpilkami w cielistym kolorze. To jeszcze wzmocniło efekt optycznego wydłużenia i wysmuklenia sylwetki.

4/7
księżna Kate
East News

Księżna doskonale wie, jak stosować sprytne zabiegi stylistów. Jednak, gdy przyszła mama stanęła bokiem, nie dało się ukryć ciążowego brzuszka. Księżna Kate wygląda przepięknie! Widać, że ciąża bardzo służy przyszłej mamie.

5/7
księżna Kate
East News

Poród już za miesiąc, więc zostało jeszcze kilka tygodni, by nacieszyć oczy ciążowymi stylizacjami księżnej Kate. :)

6/7
księżna Kate
East News
7/7
księżna Kate
East News