Klaudia Halejcio rude włosy
Instagram

Klaudia Halejcio zmieniła kolor włosów. Odważna metamorfoza!

Klaudia Halejcio rude włosy
Instagram

Klaudia Halejcio zdecydowała się na odważną metamorfozę i zmieniła kolor włosów. Do tej pory aktorka była zdeklarowaną brunetką, ale wraz z wiosenną aurą przyszedł czas na zmiany. Zobaczcie, jaki kolor wybrała gwiazda. Opinie fanów są podzielone!

Klaudia Halejcio już nie jest brunetką!

Aktorka opublikowała na Instagramie swoje nowe zdjęcie i największą uwagę zwraca nie stylizacja, a nowy kolor włosów. Klaudia Halejcio zdecydowała przefarbować się na... rudo! Pod zdjęciem napisała:

Chyba to już pora by przebudzić się z zimowego snu. 😌 Nie tylko kalendarz przypominał mi o nadejściu wiosny, ale i pierwsze porządne promienie słoneczne wpadające przez okno do mojego domu. 

Okazuje się, że wiosna zmobilizowała aktorkę nie tylko do zmiany garderoby, ale również koloru włosów. W takim wydaniu gwiazdy jeszcze nie widzieliśmy!

Internauci komentują nową fryzurę Klaudii Halejcio

Pod zdjęciem gwiazdy pojawiło się mnóstwo komentarzy. Większość fanów komplementuje aktorkę, jednak pojawiają się też krytyczne opinie:

Zdecydowanie wolę Cię w ciemnych włosach ☺️

Piękny kolorek 😍😍😍👑👑 pasuje Ci 😊😊

Przepięknie 😍💗

Włosy sztos🔥🔥🔥

Podoba Wam się nowy look Klaudii Halejcio?

 

 

Klaudia Halejcio 

Dance dance dance, Klaudia Halejcio
Instagram

Zobacz takżeKlaudia Halejcio pokazała swoje mieszkanie! Dzięki niej przekonacie się, że każdy może mieć kominek w swoim domu!

Więcej na temat Klaudia Halejcio
Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59