Gwiazdy pokochały dziecięce sukienki ze skrzydełkami! Niedawno Anna Lewandowska zaprezentowała na Instagramie najnowszą "stylizację" swojej córeczki Klary, wzbudzając nią ogromne poruszenie. Klara miała na sobie żółtą sukienkę z dopinanymi, białymi skrzydełkami. Ubranko córeczki Lewandowskich natychmiast skradło serca internautek, a sukienkach polskiej marki Mirtillo okazała się hitem! Niemal identyczną ma również Mia, córka Natalii Siwiec i Mariusza Raduszewskiego. Która niemowlęca "stylizacja" bardziej Wam się podoba? :) Ciężko wybrać...

Zobacz też: Sukienka ze skrzydełkami Klary Lewandowskiej to hit! To projekt polskiej marki! Wcale nie jest droga

 

Okazuje się, że w garderobie Klary jest więcej niż jedna sukienka z uroczymi skrzydełkami. Na profilu Anny Lewandowskiej pojawiło się kolejne zdjęcie, na którym tym razem Klara ma na sobie kraciastą "kreację" a'la aniołek. Do tego białe rajstopki i czerwone buciki. Córeczka Ani i Roberta wyglądała bosko!

Niemal identyczną sukienkę ze skrzydełkami ma również Mia, córka Natalii Siwiec. Modelka pokazała krótki świąteczny filmik ze swoją córeczką, na którym Mia ma na sobie sukienkę w biało-szarą kratkę. Do ubranka zostały przypięte skrzydełka.

- Przyleciało do nas szczęście, aniołek przyleciał - napisała Natalia Siwiec.

 

Który świąteczny aniołek skradł Wasze serca? Mia czy Klara? Głosujcie!

 

Polecamy: Mała Klara Lewandowska tańczy na zakupach przy świątecznych hitach! I jeszcze ta sukienka CUDO!

 

Klara w te święta wystąpiła w kraciastej sukience ze skrzydełkami.

Mia wcale nie była gorsza! Obie w kreacjach ze skrzydełkami wyglądały uroczo.