Kinga Rusin vs. Iga Lis! Stylowa mama i niezwykle modna córka. Dzieli je przepaść pokoleniowa, ale łączy, zamiłowanie do wysmakowanych stylizacji. Tego lata Kinga Rusin i Iga Lis pokochały styl boho, czyli jeden z wiodących trendów sezonu. Wcale im się nie dziwimy! Boho idealnie pasuje zarówno do dziennych, letnich stylizacji oraz świetnie sprawdza się, podczas wieczornych spotkań w plenerze. Wizytówka stylu boho są oczywiście długie, powłóczyste suknie, których w tym sezonie nie mogło zabraknąć w szafie żadnej fashionistki. Kinga Rusin i Iga Lis zabrały sukienki maxi na wspólny wypad do Portugalii. I zrobiły sobie w nich niemal identyczne zdjęcia! Która wypadła lepiej?

 

Zobacz też: Zacięta walka Kasi Sawczuk i Sylwii Przybysz trwa... Wybierz z nami najpiękniejszą nastolatkę w polskim show-biznesie! PLEBISCYT

 

Kinga Rusin postawiła na ponadczasową, neutralną biel połączoną z delikatnymi, kobiecymi haftami. To duet niemal idealny! Biel pięknie kontrastowała z ciemna karnacją dziennikarki, nadając stylizacji wakacyjny charakter.

 

Iga Lis wybrała sukienkę w ciemniejszych barwach. Unikatowy, orientalny deseń pięknie skomponował się z jasnymi włosami modelki. To idealny look na lato!

 

Która stylizacja lepsza? Głosujcie!

 

Polecamy: Styl boho – połączenie hipisowskiego luzu, folkloru i wygody z nutą seksapilu

 

Kinga Rusin

Kinga Rusin
Instagram/Kinga Rusin

Iga Lis

Iga Lis
Instagram/Iga Lis

Więcej na temat Kinga Rusin Iga Lis