Twarz Kate Moss - ze zmarszczkami i bez
EastNews

Doktor Gojdź ocenia: Czy Kate Moss korzysta z botoksu?

Twarz Kate Moss - ze zmarszczkami i bez
EastNews

Kilka miesięcy temu podczas otwarcia wystawy Alexandra McQueena w Londynie spotkałem Kate Moss i Victorię Beckham, Naomi Campell. Trzy ikony.


Zwróciłem uwagę na Kate Moss – niekwestionowaną ikonę piękna w świecie mody. Jej twarz trudno było rozpoznać. Chwilę porozmawialiśmy. Spuchnięta, z widocznie rozszerzonymi źrenicami. Skóra sucha i pokryta zmarszczkami wyglądającymi nie jak u kobiety, która ma 41 lat (bo tyle ma Kate). Topmodelka wyglądała na 45 lat. Sińce i obrzęk powieki dolnej nie dał rady przykryć makijaż.
Do tego nadpobudliwe i trochę agresywne zachowanie. Takie cechy skóry twarzy oraz zachowanie charakterystyczne są dla osoby zażywającej kokainę. Czy Kate bierze narkotyki?

Kate Moss i znikające zmarszczki

Ostatnie zdjęcia Kate pokazują wygładzone tzw. kurze łapki, czyli zmarszczki zewnętrznej okolicy oka. W tym wieku nie jest możliwe, by zmarszczki się cofnęły - nawet przy najlepszych genach i diecie “zmieniającej rysy twarzy”, a w szczególności u osoby z takim trybem życia. Widać, że Kate skorzystała z botoksu lub innej metody, by zwalczyć zmarszczki przy oku. I dobrze, że pani Moss korzysta z medycyny estetycznej.  Wszak wszystko dla ludzi. Tylko żeby nie zaczęła się szprycować wypełniaczami które zmienią jej boskie rysy.

 

Dr Krzysztof Gojdźlekarz gwiazd. To on sprawia, że Kora czy Magda Gessler tak świetnie wyglądają. Jedyny w Polsce certyfikowany lekarz American Academy of Aesthetic Medicine, której dyplom obronił z pierwszą lokatą. Z American Academy of Aesthetic Medicine związany jest również zawodowo jako wykładowca szkolący lekarzy z całego świata w zakresie laseroterapii, medycyny estetycznej i regeneracyjnej. Doktor Krzysztof Gojdź ukończył również American Academy of Anti-Aging Medicine. W Polsce założyl Holistic Clinic. 21 października na rynku ukaże się jego książka "Zatrzymać czas. Sekrety medycyny estetycznej".

 

Zobacz: Zjawiskowa Kate Moss jak za dawnych lat. Znów imprezuje z Naomi Campbell

 

Kate Moss na otwarciu wystawy Alexandra McQueena

 

Kate Moss w blond włosach
EastNews

 

Kate Moss w blond włosach
EastNews

 

Kate Moss na Fashion Week w Londynie, wrzesień 2015

 

Książkę doktora Krzysztofa Gojdzia można kupić w przedsprzedaży na hitsalonik.pl

Okładka książki Zatrzymać czas
EastNews

Więcej na temat Kate Moss Krzysztof Gojdź
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48