East News
1/4
East News

 

Odbyła się oficjalna premiera serialu "Chyłka - Zaginięcie", który niebawem będzie można obejrzeć na platformie Player.pl Na premierze nie mogło zabraknąć odtwórców głównych ról w serialu, a wśród nich pojawiła się Katarzyna Warnke.  Aktorka zagrała w serialu Angelikę Szlezyngier, mamę 3-letniej dziewczynki, która zostaje porwana. 

 

Gwiazda na premierze zaprezentowała się w długiej sukni w bordowym kolorze, zobacz jak wypadła....

 

 

 

Zobacz: Gwiazdy zrobiły wiele, żeby zachwycać na pokazie Paprockiego i Brzozowskiego, ale... Gessler znów przebiła wszystkich!

 

2/4
Katarzyna Warnke premiera Chyłki
East News

 

Katarzyna Warnke na premierze serialu "Chyłka-Zaginięcie" postawiła na bardzo seksowny look. Tego dnia założyła długą bordową sukienkę z przezroczystą górą. Do tego wybrała czarne dodatki w postaci: delikatnych sandałów na szpilce i czarnej kopertówki. Na szczególną uwagę zasługuje makijaż aktorki. Idealnie dobrana szminka w kolorze sukni przyciąga uwagę. 

 

Gwiazda zdecydowała się też na delikatną metamorfozę! Zobacz, o co chodzi...

3/4
Katarzyna Warnke premiera Chyłki
East News

 

Chodzi oczywiście o fryzurę gwiazdy. Ostatnio mogliśmy zobaczyć ją w nieco dłuższych włosach, ale jak widać aktorka zdecydowała się wrócić do bardzo krótkich włosów. Trzeba przyznać, że w takiej fryzurze jej do twarzy.

Na kolejnym zdjęciu zobaczycie, jak wyglądała Magdalena Cielecka na premierze serialu...

 

Zobacz: "Nagle mamy Ku-Klux-Klan albo zbiorowe gwałty czy samobójstwa dzieci" Mocne słowa Katarzyny Warnke!

4/4
Magdalena Cielecka premiera Chyłki

 

Na premierze pojawiła się również Magdalena Cielecka, która wciela się w postać Chyłki. Podoba Wam się stylizacja aktorki?

Więcej na temat Katarzyna Warnke