Katarzyna Cerekwicka i Julia Pietrucha pojawiły się w poniedziałek wieczorem na gali MocArty 2016! Słuchacze radia RMF Classic po raz kolejny wybrali zwycięzców w czterech kategoriach: Człowiek Roku, Wydarzenie Roku, Muzyka Filmowa Roku i Rzecz z Klasą. Nie mogło tam oczywiście zabraknąć artystek!

Niestety panie nie popisały się swoimi stylizacjami.

 

Zobacz:  „Jaka jestem ładna tu pod spodem”. Kasia Cerekwicka kończy 36 lat. Jak się zmieniała i czy dojrzała?

 

Katarzyna Cerekwicka wybrała na ten wieczór koronkową sukienkę z falbanami na dole i przy rękawach. Nie da się ukryć, że kreacja jest bardzo trendy, ale niestety nie pasuje do sylwetki wokalistki. Koronka i falbany dodają jej kilogramów i znacznie poszerzają. Dodatkowy minus za za grube rajstopy. Do tej delikatnej koronki świetnie sprawdziłby się dużo cieńsze i najlepiej w cielistym kolorze. Stylizacji Kasi Cerekwickiej nie uratowały też niestety buty, które skracają nogę.

 

Zobacz: Wpadka Natalii Siwiec? W "piżamie" na salonach wyglądała...

 

Julia Pietrucha jak zawsze słodka i urocza. Mamy wrażenie, że aż za bardzo. Sukienka świetnie sprawdziłaby się na bali gimnazjalnym lub na imprezie dla nastolatków. Niestety koronka wygląda dość tanio i całość jest do poprawy. Na plus natomiast buty w cielistym kolorze, które pięknie wydłużają zgrabne nogi.

 

Która z pań Waszym zdaniem wybrała gorszą stylizację?

 

Zobacz: Julia Pietrucha wyglądała prawie idealnie, gdyby nie jeden element... Przekreślił całą stylizację! ZDJĘCIA

 

Katarzyna Cerekwicka w koronkowej sukience

Kasia Cerekwicka na rozdaniu nagród MocArty 2016

 

Julia Pietrucha zaliczyła wpadkę?

Julia Pietrucha na rozdaniu nagród MocArty 2016