Jedni je kochają, inni nienawidzą, ale nie da się ukryć, że śniegowce moon boot królują od kilku sezonów w zimę. „Księżycowe buty" podbiły już serca gwiazd - widzieliśmy w nich m.in. Małgorzatę Rozenek (pamiętacie jak połączyła je z lateksowymi spodniami?), Natalię Siwiec, a teraz do tego grona dołączyły Kasia Cichopek i Ewelina Lisowska. Obie wybrały moon boots na wyjazd w góry. Która stylizacje ze śniegowcami wolicie?

 

Kasia Cichopek vs Ewelina Lisowska

Kasia Cichopek i Ewelina Lisowska pokazały na swoich profilach na Instagramie zimowe stylizacje, w których moon boots grają główną rolę. Gwiazda "M jak miłość" postawiła na srebrny model obuwia, a cały jej look był utrzymany w jasnych kolorach. Uwagę zwracała też wzorzysta kurtka marki Roxy. Natomiast Ewelina Lisowska postawiła na czarny total look, udowadniając tym samym, że ciemne barwy od stóp do głów nie muszą być nudne. Wręcz przeciwnie. Wokalistka uzyskała ciekawy efekt, łącząc ze sobą różne materiały - bawełnianą bluzę i błyszczące spodnie. Główną rolę w jej stylizacji grały jednak czarne moon boots. 

Księżycowe śniegowce nie są tanie - w zależności od modelu kosztują od 400 do 800 zł. są jednak zdecydowanie lepsze na śnieg niż również popularne wśród gwiazd popularne Emu i Uggsy. Główna zaleta? Są nieprzemakalne:) A czy dobrze się w nich wygląda? Oceńcie sami.

Jasny look Katarzyna Cichopek przełamała wzorzystą kurtką w odcieniach koloru niebieskiego

Ewelina Lisowska wybrała czarny total look

Zobacz także: Małgorzata Rozenek i Natalia Siwiec w niemal identycznych zimowych stylizacjach. Która z nich wyglądała lepiej?