1/8

Wiemy, że ciężko w to uwierzyć, ale tak właśnie wyglądała Kamilla Baar 9 lat temu! Na zdjęciu z 2006 roku  podczas próby do przedstawienia „Fedra” w  Teatrze Narodowym (Scena na Wierzbowej).


Aktorka przeszła tak niezwykłą metamorfozę, że z okazji jej 36. urodzin postanowiliśmy pokazać Wam jak się zmieniała. Kamilla jest teraz prawdziwą królowa stylu!  Gwieździe składamy serdeczne życzenia urodzinowe - oby była zawsze tak piękna jak teraz!

2/8

Kamilla Baar z czasów „Vinci”. To była jej pierwsza duża rola filmowa!

3/8

Jak Wam się podoba Kamilla Baar jako brunetka? W 10 maja 2006 roku padł pierwszy klaps na planie filmu „Nadzieja”, w którym aktorka zagrała jedną z głównych ról.

4/8

Kamilla Baar na Warszawskich Targach Książki w 2010 roku. Widać już pewne zmiany w image'u aktorki :)

5/8

Przeskakujemy do roku 2013. Kamilla Baar i jej zupełnie nowy look! Inna fryzura, inny kolor włosów i, jak twierdzi jeden z chirurgów plastycznych na łamach „Faktu” - zupełnie nowy nos. My zamiast na nosie skupiamy się na modnym białym garniturze i świetnym makijażu. Wielkie brawa!
 

6/8
Kamilla Baar w skórzanym płaszczu
East News

Kamilla Baar z partnerem Wojciechem Błachem na imprezie Radia Eska Rock, 2013 rok. Byli parą kilka lat i mają syna Bruna. Wcześniej aktorka była żoną Wojciecha Solarza, z którym rozwiodła się w 2009 roku. A po rozstaniu z Błachem wyszła za mąż za adwokata Piotra Kochańskiego. Ślub wzięli w 2015 roku w Lizbonie.

7/8

Od kilku lat Kamilla Baar uchodzi na jedną z najlepiej ubranych aktorek. Na zdjęciu w Polsat Cafe w programie „Demakijaż” - wrzesień 2015.

8/8
Kamilla Baar w żółtym garniturze
East News

Kamilla Baar na pokazie Marka Caina (aktorka jest twarzą tej marki) podczas Mercedes Benz Fashion Week w Berlinie. Odważne połączenie żółtego garnituru z różową torebką! Udany eksperyment?

Więcej na temat Kamilla Baar