Gwiazdy serialu "Rodzinka.pl" korzystają z upalnych, letnich dni! Zarówno Julia Wieniawa, jak i Wiktoria Gąsiewska spędziły urlop nad wodą. Wiktoria Gąsiewska wraz z Adamem Zdrójkowskim wybrała się do Lloret de Mar, gdzie korzystała ze słońca na plaży. Z kolei Julia Wieniawa wraz z Antkiem Królikowskim spędza czas na Mazurach. Obie gwiazdy nie mogły nie wykorzystać sytuacji i zaprezentowały się światu w swoich strojach kąpielowych. Obie postawiły na biel! Która z nich wygląda lepiej?

 

Zobacz: Wieniawa, Przybysz, Doda, a może... Klara Lewandowska? Wybierzcie najlepszą stylizację tygodnia!

 

Julia Wieniawa vs Wiktoria Gąsiewska

 

Julia Wieniawa postawiła na jednoczęściowy biały strój kąpielowy z aplikacją ze sztucznych kwiatów. Podobny model można kupić już za 89,99 złotych w jednym ze sklepów internetowych. Sprawdźcie: Biały kostium kąpielowy Julii Wieniawy kupisz za mniej niż 100 złotych! Wiemy, w jakim sklepie! Strój Julii mocno podkreśla plecy, za to ukrywa brzuch. Jest więc idealny dla kobiet, które nie chcą pokazywać tego fragmentu swojego ciała.

Julia Wieniawa
Instagram

Z kolei Wiktoria Gąsiewska postawiła na klasyczne bikini. Gwiazda także wybrała biały kolor swojego stroju oraz aplikację ze sztucznych kwiatów przy biustonoszu. Kostium Wiktorii w pełni odsłania całe ciało.

Wiktoria Gąsiewska
Instagram

Która gwiazda wygląda bardziej hot w białym kostiumie?

Zobacz też: Wybierz najpiękniejszą IDOLKĘ nastolatek! Czy znów wygra Sylwia Przybysz?

Przeczytaj: POJEDYNEK: Anna Lewandowska i Julia Wieniawa z identyczną wiklinową torebką!