Julia Wieniawa w stylizacji z H&M
Instagram

Julia Wieniawa w sukience z H&M idealnej na jesień. Kosztuje mniej niż 60 zł!

Julia Wieniawa w stylizacji z H&M
Instagram

Julia Wieniawa to już nie tylko aktorka i piosenkarka, ale przede wszystkim influencerka i trendsetterka. Śmiało możemy powiedzieć, że młoda gwiazda już od dawna wyznacza trendy i jest wzorem do naśladowania dla tysięcy młodych kobiet. Julia Wieniawa chętnie stawia na styl glamour i zawsze zwraca uwagę swoimi lookami. Bez wątpienia wie, co jest na topie i jeszcze nigdy nie zaliczyła modowej wpadki. Idąc na brażowe imprezy, pozwala sobie na więcej, ale na co dzień jej styl jest prosty do skopiowania. Tym razem na Instagramie pokazała swój look stworzony z ciuchów i dodatków z H&M. Znamy ceny!

Julia Wieniawa stawia na popularną sieciówkę

Julia Wieniawa ceni sobie luksusowe marki i lubi pochwalić się torebką od Diora czy okularami Chanel, ale nie oznacza to, że nie sięga po popularne i niedrogie sieciówki. Tak jak teraz! Gwiazda wybrała look, który w prosty sposób i wykorzystując niewielkie nakłady finansowe można skopiować i wykorzystać na co dzień. Julia miała na sobie bowiem ramoneskę i sukienkę w delikatny kwiatowy wzór, a do tego buty na platformach i beret. Całą stylizację można skompletować w szwedzkiej sieciówce.

Modną i ponadczasową ramoneskę można kupić w H&M za 149,99 złotych. Ten model kurtki występuje w sieciówce w wielu różnych fasonach i krojach, więc każda kobieta znajdzie coś dla siebie - wersję minimalistyczną lub bardziej ozdobną, dopasowaną lub oversize'ową. Sukienka kosztuje natomiast 59,99 złotych, a buty 129,99 złotych. Stylowy beret jest najtańszy - trzeba za niego zapłacić jedyne 39,99 złotych. Zobaczcie poniżej wszystkie elementy stylizacji Julii Wieniawy. Podoba się wam jej look? 

stylizacja Julii Wieniawy
Mat. prasowe

Kurtka z H&M w cenie 149,99 złotych

kurtka Julii Wieniawy
Mat. prasowe

Sukienka z H&M w cenie 59,99 zł

sukienka Julii Wieniawy
Mat. prasowe

Buty z H&M w cenie 129,99 zł

buty Julii Wieniawy
Mat. prasowe

Beret z H&M w cenie 39,99 zł

beret Julii Wieniawy
Mat. prasowe

Więcej na temat Julia Wieniawa
Przeładuj

Natasza Urbańska będzie pracować z córką?! Znamy ich plany!

zobacz 01:16