Julia Wieniawa i Wiktoria Gąsiewska to dwie gwiazdy "Rodzinki.pl", które mogą się pochwalić coraz to większą popularnością. Pierwsza z nich nie dość, że bierze udział w kolejnych kampaniach reklamowych, to jeszcze próbuje swoich sił w muzyce. Niedawno światło dzienne ujrzał jej najnowszy singiel pt. "Nie muszę". Z kolei Wiktoria Gąsiewska również prężnie rozwija swoją karierę, grając w serialach i biorąc udział w popularnych programach rozrywkowych.

Zobacz także: Zobaczcie, jak stworzyć look w stylu Julii Wieniawy

Obie dziewczyny mają szeroką rzeszę fanów, szczególnie wśród mężczyzn. Nic w tym dziwnego, są naprawdę pięknymi kobietami. Na Instagramach aktorek można zobaczyć między innymi ich zdjęcia w bikini. Która z nich prezentuje się lepiej? Zagłosujcie w naszym pojedynku!

POLECAMY: Julia Wieniawa pokazała odważne zdjęcia w bikini! 19-latka wypoczywa w Dubaju

 

Wiktoria Gąsiewska to piękna kobieta, która dorastała na naszych oczach. Przypomnijmy, że aktorka zadebiutowała na dużym ekranie mając zaledwie kilka lat! 

 

Julia Wieniawa odpoczywa wraz ze swoim chłopakiem w Dubaju. Para była wykończona obowiązkami, których w ostatnim czasie im nie brakowało. Oprócz tego doszły także plotki o rzekomym kryzysie w ich związku. Ten wyjazd naprawdę był im potrzebny!

 

Wiktoria Gąsiewska może się pochwalić doskonałą sylwetką!

 

Antek Królikowski pochwalił się tym zdjęciem na swoim Instagramie. Jego dziewczyna to prawdziwa piękność!