Julia Wieniawa czy Wiktoria Gąsiewska? Która z młodych gwiazd "Rodzinki.pl" wygląda lepiej w bikini? GŁOSUJ

 

Julia Wieniawa i Wiktoria Gąsiewska to dwie gwiazdy "Rodzinki.pl", które mogą się pochwalić coraz to większą popularnością. Pierwsza z nich nie dość, że bierze udział w kolejnych kampaniach reklamowych, to jeszcze próbuje swoich sił w muzyce. Niedawno światło dzienne ujrzał jej najnowszy singiel pt. "Nie muszę". Z kolei Wiktoria Gąsiewska również prężnie rozwija swoją karierę, grając w serialach i biorąc udział w popularnych programach rozrywkowych.

Zobacz także: Zobaczcie, jak stworzyć look w stylu Julii Wieniawy

Obie dziewczyny mają szeroką rzeszę fanów, szczególnie wśród mężczyzn. Nic w tym dziwnego, są naprawdę pięknymi kobietami. Na Instagramach aktorek można zobaczyć między innymi ich zdjęcia w bikini. Która z nich prezentuje się lepiej? Zagłosujcie w naszym pojedynku!

POLECAMY: Julia Wieniawa pokazała odważne zdjęcia w bikini! 19-latka wypoczywa w Dubaju

 

Wiktoria Gąsiewska to piękna kobieta, która dorastała na naszych oczach. Przypomnijmy, że aktorka zadebiutowała na dużym ekranie mając zaledwie kilka lat! 

 

Julia Wieniawa odpoczywa wraz ze swoim chłopakiem w Dubaju. Para była wykończona obowiązkami, których w ostatnim czasie im nie brakowało. Oprócz tego doszły także plotki o rzekomym kryzysie w ich związku. Ten wyjazd naprawdę był im potrzebny!

 

Wiktoria Gąsiewska może się pochwalić doskonałą sylwetką!

 

Antek Królikowski pochwalił się tym zdjęciem na swoim Instagramie. Jego dziewczyna to prawdziwa piękność!


Może Cię również zainteresować:

"Obie kopnęły go w..." - Adama Zdrójkowskiego trochę poniosło, gdy opowiadał o nowych odcinkach Rodzinki.pl

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut