Na pokazie Dawida Wolińskiego pojawiła się plejada polskich gwiazd. Nie mogło zabraknąć Małgorzaty Kożuchowskiej, Joanny Przetakiewicz, Lary Gessler, Joanny Horodyńskiej i oczywiście Julii Wieniawy, która pojawiła się w towarzystwie Antka Królikowskiego. Dużym zaskoczeniem była obecność Agnieszki Dygant, która bardzo rzadko pojawia się na salonach. Tym razem zrobiła jednak wyjątek i zaskoczyła piękną kreacją w kolorze czarnym. Na klasyczną czerń postawiła też Julia Wieniawa. Zobacz zdjęcia i zdecyduj, która z aktorek wyglądała lepiej!

 

Zobacz: Mnóstwo gwiazd na pokazie Dawida Wolińskiego! Małgorzata Kożuchowska znów przyćmiła wszystkich?

Julia Wieniawa na pokazie zaprezentowała się w czarnej stylizacji z delikatnym akcentem kolorystycznym w postaci błękitnej torebki. Szerokie spodnie z wysoką talią i dopasowany top podkreśliły idealną figurę aktorki, a gładko zaczesane włosy sprawiły, że cała uwaga skupia się na stylizacji. W tym wypadku ważnym elementem zestawu są buty. Eleganckie szpilki z kokardą na średniej wysokości obcasie to strzał w dziesiątkę. Jak oceniacie ten look?

 

 

Z kolei Agnieszka Dygant postawiła na elegancję w klasycznym wydaniu. Czarny kombinezon z szerokimi nogawkami i ozdobnym rękawem prezentował się doskonale. Jedynym dodatkiem była czerwona kopertówka. Ten zestaw z całą pewnością zostanie zaliczony do najlepszych stylizacji aktorki! Zgadzacie się?

 

Więcej na temat Agata Dygant Julia Wieniawa