Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
kobieta mówi coś drugiej na ucho
Image by LifetimeStock.com
Fleszstyle

Joga twarzy zmniejszy zmarszczki i ujędrni skórę

Joga twarzy jest rodzajem ćwiczeń, które mają na celu zapobiegać powstawaniu zmarszczek, przywrócić jędrność skórze, wygładzić ją, rozjaśnić, a tym samym odmłodzić. Jest coraz bardziej popularna i możesz wykonywać ją w domu. Efekty po regularnych ćwiczeniach jogi będą zbliżone do tych po wstrzyknięciu botoksu.

Joga twarzy jest rodzajem ćwiczeń, które mają na celu zapobiegać powstawaniu zmarszczek, przywrócić jędrność skórze, wygładzić ją, rozjaśnić, a tym samym odmłodzić. Jest coraz bardziej popularna i możesz wykonywać ją w domu. Efekty po regularnych ćwiczeniach jogi będą zbliżone do tych po wstrzyknięciu botoksu.

"Hotel Paradise": Bibi została skrytykowana za miny w finale show! Uczestniczka skomentowała dla nas tę sytuację

Joga twarzy – jakie efekty dają ćwiczenia?

Joga twarzy po regularnym stosowaniu daje niezwykłe efekty. W twarzy znajduje się 50 mięśni, które po wyćwiczeniu nabierają objętości i napinają się. Ponadto joga twarzy poprawia krążenie krwi, odżywia skórę, likwiduje worki i cienie pod oczami, a także odpręża i poprawia samopoczucie. Ćwiczenia możesz wykonywać wszędzie: w domu, na spacerze, czy w przerwie w pracy. Pierwsze efekty zauważysz już po 2-3 tygodniach codziennego stosowania jogi twarzy.

Joga twarzy – przed wykonywaniem ćwiczeń

Przed wykonywaniem jogi twarzy musisz się rozluźnić i przygotować twarz do ćwiczeń. Umyj ręce, a twarz nasmaruj balsamem lub kremem nawilżającym i usiądź prosto bądź połóż się na wznak. Następnie rozgrzej twarz i poruszaj szczęką raz w lewą, a raz w drugą stronę, a przy tym spokojnie oddychaj. W takiej pozycji pozostań około 3 minut i przejdź do wykonywania ćwiczeń.

Ćwiczenia na podbródek

Podbródek oprzyj na zewnętrznej części dłoni, a łokieć przytrzymaj drugą ręką. Po chwili zacznij naciskać w dół podbródek, a ręką stawiaj opór. W takiej pozycji pozostań przez 3 oddechy, a na koniec rozluźnij mięśnie całej twarzy. Ćwiczenie powtarzaj regularnie, najlepiej 2 razy dziennie.

Ćwiczenia na zmniejszenie worków pod oczami

Usiądź wygodnie, najlepiej po turecku i ustaw głowę prosto. Nie ruszając głową, skieruj wzrok maksymalnie w prawą stronę i pozostań tak przez około 3 sekundy. Po chwili zrób to samo z lewą stroną i czynność powtórz 5 razy. Na koniec patrz na czubek nosa przez 5-10 sekund. Po tym czasie rozluźnij mięśnie twarzy. Ćwiczenie wykonuj 2 razy dziennie, najlepiej rano i wieczorem.

Ćwiczenia na wzmocnienie mięśni policzkowych

Przy głębokim oddechu nadmij policzki i zacznij poklepywać je dłońmi, raz z jednej strony, raz z drugiej. Czynność powtarzaj przez około 30 sekund, po czym zrób chwilową przerwę i ponownie wykonaj ćwiczenie. Najlepiej wykonuj je 2 razy dziennie.

Ćwiczenie na wzmocnienie mięśni ust

Podczas ćwiczenia weź głęboki wdech przez nos i po chwili wypuść powietrze ustami. Pamiętaj by nie marszczyć przy tym czoła i brwi. Czynność powtórz 5 razy. Ćwiczenie wykonuj 2 razy dziennie. 


Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
kobieta i maskami wyrażającymi różne miny
Image by LifetimeStock.com
Fleszstyle
Popraw wygląd i wzmocnij mięśnie twarzy
Ćwiczenia mięśni twarzy nie tylko rozluźnią ją, ale również ujędrnią i odmłodzą. Trening na twarz należy wykonywać regularnie, dokładnie i najlepiej poprzedzić go krótką rozgrzewką.

Ćwiczenia mięśni twarzy nie tylko rozluźnią ją, ale również ujędrnią i odmłodzą. Trening na twarz należy wykonywać regularnie, dokładnie i najlepiej poprzedzić go krótką rozgrzewką. Ćwiczenia mięśni twarzy – jak je wykonać? Ćwiczenia mięśni twarzy wpływają pozytywnie na wygląd, samopoczucie i pozwalają zachować jędrność i sprężystość mięśni. Ponadto regularne ćwiczenia przyczyniają się do wygładzenia skóry . Każde z wykonywanych ćwiczeń poprzedź rozgrzewką. Stań wyprostowany przed lustrem, po czym rozluźnij się, a podbródek pochyl najniżej jak tylko możesz do klatki piersiowej. Pamiętaj, by równomiernie przy tym oddychać. Następnie zacznij lekko skręcać głowę, raz w lewą, raz w prawą stronę. Po minucie ćwiczeń wróć do pozycji początkowej. Rozluźnienie okolic oczu i czoła Palce wskazujące obu rąk połóż przy wewnętrznych końcach brwi . Następnie przejedź palcami po całej długości brwi aż do ich końca. Uciskaj miejsce, w którym kończy się brew. Ćwiczenie powtórz 5 razy. Rozluźnienie ust Zacznij głośno wypowiadać samogłoskę „a”, a potem „o” , otwierając przy tym maksymalnie usta . Unieś wargi i wytrzymaj w takiej pozycji około 10 sekund. Wróć do pozycji początkowej, po czym powtórz ćwiczenie 2 razy. Ćwiczenie rozluźnia, wzmacnia mięśnie ust i zapobiega powstawaniu zmarszczek. Wzmocnienie kącików ust Palce połóż po obu stronach ust, po czym zacznij rozciągać je maksymalnie na zewnątrz . Podczas tego ćwiczenia spróbuj z ust zrobić dzióbek. Ćwiczenie powtórz 4-5 razy. Wzmocnienie czoła i brwi Brwi unieś tak wysoko, jak tylko możesz, a przy tym rozszerz oczy tak, jakbyś się zdziwił . W takiej pozycji wytrzymaj około 10 sekund, po czym wróć do pozycji początkowej i powtórz ćwiczenie. Wzmocnienie policzków Nabierz powietrze w usta, po czym napnij mięśnie....

Kobieta ćwiczy w stroju fitness
Image by LifetimeStock.com
Styl życia
5 ćwiczeń, które wyszczuplą i wzmocnią nogi
10-minutowy trening nóg raz lub dwa razy dziennie wystarczy, żeby je wzmocnić i wysmuklić. W skład serii ćwiczeń na nogi wchodzą ćwiczenia rozciągające oraz różne warianty przysiadów i unoszeń nóg.

10-minutowy trening nóg raz lub dwa razy dziennie wystarczy, żeby je wzmocnić i wysmuklić. W skład serii ćwiczeń na nogi wchodzą ćwiczenia rozciągające oraz różne warianty przysiadów i unoszeń nóg.   1. Zacznij od ćwiczenia rozgrzewającego i aktywizującego wszystkie partie mięśni nóg. Stań prosto na stabilnym podłożu. Unieś prawą nogę zgiętą w kolanie na wysokość miednicy i opuść ją. Zrób to samo z lewą nogą. Podnoś naprzemiennie prawą i lewą nogę, stopniowo zwiększając tempo. Jeśli zmęczysz się, zwolnij trochę, a po chwili znowu przyspiesz. Wykonuj to ćwiczenie przez 2 minuty . 2. Pozostań w pozycji z poprzedniego ćwiczenia. Unieś prawą wyprostowaną nogę wysoko i przez 3 sekundy wytrzymaj w tej pozycji. Następnie opuść powoli nogę. To samo zrób z lewą nogą. Podnoś i opuszczaj naprzemiennie nogi przez 2 minuty. To ćwiczenie wysmukli i wzmocni uda. 3. Przejdź teraz do pozycji półleżącej: ułóż się na prawym boku, podeprzyj się na łokciu. Przesuń lewą nogę odrobinę do tyłu tak, żeby prawa leżała na podłożu wewnętrzną stroną do góry. Unieś prawą nogę wewnętrzną stroną do góry, najwyżej jak się da, wytrzymaj w tej pozycji przez 3 sekundy, opuść nogę. Powtarzaj to ćwiczenie przez minutę na jednym boku i potem wykonuj je przez minutę na drugim boku. To ćwiczenie wyszczupli wewnętrzną stronę ud. 4. Usiądź w rozkroku zbliżonym do kąta 100 stopni z wyprostowanymi plecami i prostymi nogami. Pochyl się i postaraj sięgnąć dłońmi podłogi pomiędzy nogami, sięgaj najdalej, jak potrafisz. Zrób 5 takich prób, z każdą kolejną staraj się sięgnąć jeszcze dalej. Po 5 próbach wyprostuj się. Powtarzaj ćwiczenie przez 2 minuty. To pierwsze z dwóch ćwiczeń rozciągających, które należy wykonywać na końcu treningu, żeby wysmuklić nogi. 5. To drugie ćwiczenie rozciągające...

Młoda azjatka
© hanack/Fotolia.com
Styl życia
Podwójny podbródek – wynik złego stylu życia, genów i wieku
Podwójnego podbródka można się pozbyć za pomocą ćwiczeń. Ważne jest wykonywanie treningu wzmacniającego mięśnie szyi i dolne partie twarzy. Ćwiczenia na drugi podbródek nie wymagają użycia specjalistycznego sprzętu – są bardzo proste.

Podwójnego podbródka można się pozbyć za pomocą ćwiczeń. Ważne jest wykonywanie treningu wzmacniającego mięśnie szyi i dolne partie twarzy. Ćwiczenia na drugi podbródek nie wymagają użycia specjalistycznego sprzętu – są bardzo proste.   Istotne jest systematyczne wykonywanie ćwiczeń, najlepiej kilka razy w tygodniu. Drugi podbródek jest zmorą nie tylko osób z nadwagą – z tym problemem borykają się także osoby szczupłe. Przyczyny podwójnego podbródka Przyczyny podwójnego podbródka mogą mieć związek z niewłaściwym stylem życia – brakiem ruchu, złą postawą ciała, jedzeniem przetworzonych produktów. W takim przypadku dodatkowa warstwa skóry jest wynikiem nagromadzenia się w tej okolicy warstwy tłuszczu . Czasami dodatkowy podbródek jest oznaką starzenia się organizmu , co najbardziej widoczne jest na twarzy i szyi. Opadający podbródek dodaje lat i wygląda nieestetycznie. Ćwiczenia na podbródek Aby pozbyć się podbródka, konieczne jest wzmocnienie mięśni szyi i dolnych partii twarzy. Takie efekt osiągniesz przez wykonywanie następujących ćwiczeń: Oprzyj się o ścianę z wyprostowanymi plecami, a następnie wykonuj powoli naprzemienne ruchy głową – w lewą i w prawą stronę. Ułóż usta w taki sposób, jakbyś chciał dać komuś buziaka , a następnie powoli powróć do początkowej pozycji. Głośno i wyraźnie wymawiaj samogłoski. Połóż kciuk i palec wskazujący poniżej szczęki, lecz wyżej niż krtań. Tył języka opuść w kierunku gardła – zwróć przy tym uwagę, aby nie odchylać głowy. Palce powinny się poruszać na skutek skurczów mięśni. Wyciągnij język na brodę jak najdalej potrafisz. Wytrzymaj 10 sekund. Dolną wargę ułóż na górnej wardze. Wytrzymaj 10 sekund. Każde ćwiczenie powtórz 15 razy.   Ćwiczenia na drugi podbródek można wykonywać w wolnej chwili w domu...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner