Joanna Horodyńska, LOREAL

Porywający mariaż mody i makijażu w sercu Paryża. Zobaczcie, jak na wybiegu zaprezentowała się Joanna Horodyńska!

Joanna Horodyńska, LOREAL

Monumentalny dziedziniec Monnaie de Paris w samym centrum Paryża, 600 gości na widowni, 40 osobowa orkiestra grająca na żywo oraz 13 kolekcji światowych projektantów inspirowanych kobietami i ich siłą zaprezentowane przez 32 modelki marki L'Oréal Paris – 28 września po raz trzeci w historii paryskiego Tygodnia Mody odbył się pokaz Le Défilé L’Oréal Paris.

Poprzednie wyjątkowe pokazy miały miejsce w najbardziej ikonicznych sceneriach stolicy Francji. W poprzednich edycjach spektakularny kilkudziesięciometrowy wybieg pojawiał się na Polach Elizejskich obok Łuku Tryumfalnego oraz na Sekwanie. Tym razem marka L'Oréal Paris zaprosiła Świat Mody do historycznej dzielnicy Paryża, na dziedziniec paryskiego Muzeum Monet.

Zobacz też: Joanna Horodyńska w czółenkach z cekinami

W pokazie wystąpiła Joanna Horodyńska, obok Helen Mirren, Andie Macdowell, Evy Longorii, Amber Heard! To był prawdziwy mix empowermentu, kobiecości, osobowości, wieku, stylu, energii. Zobaczcie zdjęcia z tego wyjątkowego wydarzenia!

Zobacz także: Płaszcz od Stelli McCartney za 9 tysięcy złotych to początek. Oto wszystkie stylizacje Joanny Horodyńskiej na Paris Fashion Week

Na wybiegu Joanna Horodyńska wyglądała jak milion dolarów!

Joanan Horodyńska

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Helena Horodynska💥 (@horodynska_)

Joanan Horodyńska

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Helena Horodynska💥 (@horodynska_)

Joanan Horodyńska

Więcej na temat Joanna Horodyńska
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43