Zastanawiacie się nad modną alternatywą dla sukienki na wielkie wyjście? Inspirujące mogą okazać się stylizacje Joanny Brodzik i Julii Pietruchy z rozdania nagród magazynu "Zwierciadło". Obie gwiazdy postawiły na letnie garnitury, choć każda z nich do modnego trendu podeszła na swój sposób.

Joanna Brodzik skompletowała stylizację w jasnej kolorystyce. 43-letnia aktorka dobrała top pod odcień białego garnituru, całość uzupełniając klasycznymi, cielistymi szpilkami i torebką-puzderkiem. Rolę biżuterii pełniła minimalistyczna, złota bransoletka i dyskretny naszyjnik, a na oprawę stylizacji składała się fryzura ułożona w nonszalanckie fale i naturalny makijaż.

Julia Pietrucha do modnego trendu podeszła w mniej zachowawczy sposób. 27-letnia gwiazda założyła swój ulubiony garnitur w kolorowe, malarskie nadruki (zobacz też: Julia Pietrucha wyglądała prawie idealnie, gdyby nie jeden element... Przekreślił całą stylizację! ZDJĘCIA), dobierając do niego szary top i metaliczne tenisówki. Jej look był wyluzowany, ale jednocześnie przyciągał spojrzenia.

Która gwiazda w garniturze bardziej wam się podoba? GŁOSUJCIE!

 

Julia Pietrucha w garniturze na rozdaniu nagród magazynu
East News

 

Julia Pietrucha w garniturze na rozdaniu nagród magazynu
East News

 

Więcej na temat Joanna Brodzik Julia Pietrucha