Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Maffashion, Magda Mołek, Łukasz Jemioł, Paulina Smaszcz-Kurzajewska
ONS
Fleszstyle

Ekstrawagancka Maffashion i elegancka Smaszcz-Kurzajewska na urodzinach magazynu modowego. Ale show skradła Magda Mołek!

Ekstrawagancka Maffashion i elegancka Smaszcz-Kurzajewska na urodzinach magazynu modowego. Ale show skradła Magda Mołek!
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Maffashion
Instagram
Fleszstyle
Maffashion w sukience polskiej marki! Ty też możesz ją mieć! Znamy markę i cenę!
Maffashion w sukience polskiej marki! Ty też możesz ją mieć! Znamy markę i cenę!
Magda Mołek w ciąży
Instagram
Newsy
Magda Mołek zaskoczyła wszystkich: "Chciałam, żebyście dowiedzieli się ode mnie..."
Pokazała też bardzo wymowne zdjęcie

Tak, to prawda - Magda Mołek jest w ciąży! Sama poinformowała o tym fanów i znajomych za pośrednictwem Instagrama. Pokazała też bardzo wymowne zdjęcie, na którym trzyma się za brzuszek. Gratulujemy, to naprawdę wspaniała wiadomość!   Magda Mołek jest w ciąży Prowadząca Dzień Dobry TVN w sobotni wieczór zamieściła na swoim profilu na Instagramie radosny post: Chciałam, żebyście dowiedzieli się ode mnie ❤️👶❤️ Nie dzielę się zbyt często swoim prywatnym światem, bo w tym całym codziennym szaleństwie potrzebuję mieć coś tylko dla siebie... Ale nie zamierzam ukrywać się przed Wami ze swoim szczęściem, nawet gdybym chciała, byłoby to już niemożliwe 🙃🙏⭐️ - napisała gwiazda. I choć słowo ciąża nie pada, post jest jednoznaczny. Zobaczcie sami:   Pod jej wpisem niemal natychmiast posypała się lawina gratulacji i życzeń. W tym również pytania - jaka jest płeć dziecka i jaki termin porodu. Na razie jednak pozostały bez odpowiedzi. Czy ciąża oznacza, że Magda Mołek zawiesi swoją aktywność zawodową i przestanie pokazywać się w Dzień Dobry TVN?  Ostatnio już zdarzyło się, że zamiast niej na wizji wystąpiła Agnieszka Woźniak-Starak. Na razie dziennikarka nie zamierza robić sobie przerwy w pracy:  Niezmiennie, do zobaczenia jutro o 8:00 w @dziendobrytvn - napisała na koniec swojego posta. To naprawdę świetna wiadomość!   Zobacz też:  Konflikt gwiazd TVN?! Mołek dogryzła Rozenek, a teraz komentuje: "Nie ma złych pytań, są złe odpowiedzi!"   Magda Mołek ogłosiła wspaniałą wiadomość!   Czy zauważyliście coś wcześniej?

Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz-Kurzajewska razem
East News
Newsy
Udawali, że jest dobrze, a od dawna planowali rozwód? Cała prawda o małżeństwie Kurzajewskich
Udawali, że jest dobrze, a od dawna planowali rozwód? Cała prawda o małżeństwie Kurzajewskich

Paulina Smaszcz-Kurzajewska (46 l.) i Maciej Kurzajewski (46 l.) rozwodzą się. Wszyscy zastanawiają się co się mogło stać? Do tej pory uchodzili za małżeństwo idealne. Zawsze dobrze o sobie mówili. Oboje zawsze podkreślali, że najważniejsze jest dla nich szczęście rodzinne i bycie razem. Kilka lat temu Paulina odważyła się publicznie napisać w dniu urodzin męża jak bardzo go kocha na Facebooku.  - Jesteś moim przeznaczeniem, moim spełnieniem, moją drogą, azymutem, barometrem uczuć, idolem, przyjacielem, partnerem, najcudowniejszym Tatą i bijącym sercem naszego domu. Kocham Cię jeszcze bardziej w dniu 42. urodzin niż 20 lat temu, kiedy spojrzałeś na mnie pierwszy raz. Nic się nie zmieniłeś, tylko siwy włos zdradza, ile to już naszych lat. Sto lat, sto lat, sto lat! Ze mną, obok mnie, w moich ramionach! A te najskrytsze życzenia wyszeptałam już Tobie do ucha. Jestem szczęściarą, bo mam Ciebie!" - napisała na portalu społecznościowym Paulina Smaszcz-Kurzajewska.  Rozstanie Pauliny i Macieja Kurzajewskich Do tej pory też wszędzie bywali razem. Do stycznia tego roku, kiedy ostatni raz wspólnie widziani byli na premierze spektaklu "Nowy Jork Prohibicja"... W magazynie "Party" znajomy pary potwierdził, że drogi Pauliny i Maćka się rozeszły.  Ale porozumieli się w kluczowych sprawach - w sprawie podziału majątku, naprzemiennej opieki nad synem 13-letnim Julianem oraz że nie ustalają alimentów. Ich 22-letni syn Franciszek studiuje za granicą i tak na razie zostanie. A jeszcze kilka dni wcześniej Maciej Kurzajewski udzielił wywiadu, w którym opowiadał, że jego małżeństwo jest nadal idealne. – Zdarza nam się także czasem pójść na randkę. Lubimy się też zaskakiwać prezentami i pomysłami na przeżywanie...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner