Futrzane buty to prawdziwy hit tego sezonu! Noszą je blogerki, miłośniczki mody i gwiazdy. Agnieszka Woźniak-Starak wyraźnie pokochała ten zabawny trend i doskonale wie, jak go nosić. Buty z futerkiem, które ocierają się o tandetę trzeba umieć nosić. Gwiazda stacji TVN opanowała tę umiejętność do perfekcji. Agnieszka Woźniak-Starak doskonale wie, że futrzane buty wymagają skromnej, minimalistycznej stylizacji, by to właśnie one mogły rozbłysnąć pełnym blaskiem!

 

Zobacz też: Agnieszka Woźniak-Starak zdradza, kto będzie Renatą Kaczoruk drugiej edycji "Azji Express"!

 

Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się w futrzanych butach na dwóch wydarzeniach. Prezenterka najpierw zaskoczyła nietypowymi butami na konferencji prasowej nowego serialu stacji TVN pt. "Diagnoza". Różowe sandałki z futerkiem i sztucznymi perełkami to projekt marki Miu Miu. Cena? 2800 zł.

 

Dziennikarka pojawiła się w futrzanych butach powtórnie na konferencji programu "Azja Express 2". Agnieszka Woźniak-Starak miała na sobie czerwone klapki z futerkiem i kolorowymi kryształkami. To również model z kolekcji Miu Miu. Koszt? 3500 zł.

 

Które lepsze? Głosuj!

 

Polecamy: Agnieszka Woźniak-Starak podsumowuje rok małżeństwa z Piotrem Woźniakiem-Starakiem: „Jesteśmy taką oryginalną parą”

 

Futrzane klapki Agnieszki Woźniak-Starak to projekt marki Miu Miu.

Buty Agnieszki Woźniak Starak

Sandałki z futerkiem, również pochodzą z kolekcji tej marki.

Moherowe sandałki Miu Miu, 2800 zł
Mat. promocyjne

Agnieszka Woźniak-Starak polubiła hitowe buty z futerkiem. Który look lepszy?

Agnieszka Woźniak-Starak
ONS

Agnieszka Woźniak-Starak
ONS

Więcej na temat Agnieszka Woźniak-Starak