Kylie Jenner i Sienna Miller
East News

Oto fryzury, które nie będą modne w 2021 roku. Zapomnij natychmiast o tych trendach!

Kylie Jenner i Sienna Miller
East News

Koniec 2020 roku zapowiada spore zmiany w trendach beauty. Czas na dobre pożegnać kilka fryzur, które będą całkowicie passe w najbliższych miesiącach. Od tych cięć, kolorów i stylizacji lepiej trzymaj się teraz z daleka. 

Wyraziste odrosty

Ciemniejsze odcień u nasady włosów był niezwykle popularny przez kilka dobrych sezonów. W 2021 odrosty przestają być jednak hot. Jedyny wyjątek stanowią te w mocnych kolorach, np. neonowej zieleni jak u Billie Eilish. Taka opcja zarezerwowana jest zdecydowanie dla odważnych!

Margot Robbie
East News

Starannie ułożone fale

W nowym roku liczy się nonszalancja. Miejsce idealnie ułożonych fal zajmują te pogniecione w surferskim stylu oraz nieco bałaganiarskie skręty wykonane lokówką o dużym trzonku.

Frotki

Frotki zaliczyły jakiś czas temu spory comeback, jednak teraz królować będą opaski i ozdobne spinki. Mimo, to nadal doceniamy tego typu gumki za to, że nie wyrywają i nie odkształcają włosów. W domowym zaciszu warto mieć je pod ręką ;)

Platynowy blond

Seksowna platyna nie będzie zbyt pożądana w najbliższych miesiącach. Lepiej skuś się na blondy w odcieniach toffee lub karmelu.

Kylie Jenner
East News

"Rachel hair"

Wyraźnie wycieniowane włosy, były znakiem rozpoznawczym Rachel z serialu „friends. Jej kultową fryzurę z lat 90. skopiowała m.in. Sienna Miller i Hailey Bieber. Teraz jednak hot będą dużo subtelniej pocieniowane pasma.

Sienna Miller
East News

Ombre i Sombre

Chyba każda z nas wypróbowała bądź chociaż rozważała zrobienie ombre lub sombre. Jednak wraz z nadejściem COVID-19 fryzury wymagające częstego odświeżania koloru i wizyt u fryzjera zeszły na dalszy plan. Obecnie w cenie jest delikatny balejaż, który współgra z naturalnym kolorem włosów i nie wymaga ciągłego kontrolowania.

Równe grzywki

Grzywki rownież podlegają nowym zasadom  w 2021 roku. Zapominamy o tych równych, wyglądających wręcz na ścięte pod linijkę. Teraz nastał czas długich i nieregularnych pozostawionych w nieładzie.

 

Więcej na temat fryzury gwiazd fryzury
Przeładuj

Pamiętacie "polskiego hydraulika"? Dziś Piotr Adamski ma 36 lat. Wiemy jak wygląda i czym się zajmuje!

zobacz 00:59