Wojciech Szczęsny jako Mareczek Mostowiak
Internet

Wojciech Szczęsny zmienił fryzurę? Wygląda jak Marek Mostowiak z M jak Miłość! ZDJĘCIE

Wojciech Szczęsny jako Mareczek Mostowiak
Internet

Wojciech Szczęsny ma teraz ciekawą fryzurę! Na kanale "Łączy nas piłka" zamieszczono wywiad z Robertem Lewandowskim. Ale to Wojciech Szczęsny, który przeszkodził w nagraniu, skradł całe show! Uwagę przykuwa jego... fryzura. Według nas Wojtek Szczęsny wygląda teraz jak Marek Mostowiak z początków "M jak Miłość". Oceńcie sami.

 

Wojciech Szczęsny jako Mareczek
Internet

 

Za to na filmiku Robert Lewandowski śmieje się, że Szczęsny wygląda jak Kuba Molęda za czasów hitu "Mogę wszystko". Zestawiliśmy Szczęsnego i Molędę, aby ocenić czy ma rację. I jak?

Wojciech Szczęsny jako Kuba Molęda
Internet

 

Wojtek Szczęsny podjął wyzwanie i nawet odśpiewał hit z młodości, udając Kubę Molędę :). Padło jeszcze porównanie fryzury Szczęsnego do młodego Davida Beckhama. Zestawiliśmy i jego. Podobni?

Wojciech Szczęsny jak Becham
Internet

 

Jednak naszym zdaniem, Mareczek wygrywa. Oby tylko nie zaserwował sobie takiej fryzury na ślub z Mariną :). A jak będzie prezentował się dziś Szczęsny w meczu towarzyskim z Serbią, jeśli pojawi się na boisku? Lepiej przekonać się samemu. Początek spotkania już o 20.40 na TVP1. Radzimy oglądać. 

Zobacz także: Lewandowski zdejmuje laptopa z kolan i mówi: "To źle wpływa na potencję!". Czyżby starali się z Anią o dziecko?

Zobacz wywiad z Robertem Lewandowskim, a około 5.30 pojawia się Wojciech Szczęsny :).

Przeładuj

Dlaczego Michał Gała odszedł z Teamu X? Skomentował też "ucieczkę" Lexy Chaplin!

zobacz 03:47